Голям скандал се разрази между Илиана Раева и Нешка Робева
Треньорката на националния отбор по художествена гимнастика Илиана Раева пожела да отговори на нападките, отправени от Нешка Робева в интервю за "7 дни спорт" в броя от понеделник.
Обратно в новинатаКоментари - Голям скандал се разрази между Илиана Раева и Нешка Робева | Лайф.dir.bg
Коментари
не съм съгласна с раева. Когато достигне успехите на робева може да говори. Чие ли се името Робева - това значи човек с голямо Ч. Какви са методи и сила на работа на робева не знам, но знам че всички ни дишава праха през 70 и 80 години. Бъди благодарна на робева раева защото никои нямаше да те знае коя си.
Госпожо Раева,от доста време се опитвате да надскочите себе си.ОК!Златно момиче сте,но това не озночава че сте велик треньор или разбирач по всичко както се опитвате да се преставите напоследък.Спрете достатъчно се изложихте в Денсинг-старс!А Нешка си е Нешка,и Вие сте нещо и благодарение на нея!
Илиана Раева е един оформен простак с чалгаджийски манталитет.Първо няма право да се обръща към г-жа Робева с "Нешке..."Второ,ако не беше същата тази Нешка,Илиана щеше да е магазинерка в някой супермаркет.
RAEVA, KAK NE SE SRAMUVA6?KADE SI TI NAXALNA GOSPOJICE ,KADE E NE6KA? TOLKOVA SI DALEKO OT NEIA TA ZATOVA NE TI PRILI4A TAKA DA SE DARJI6. TI SI ZA SAJALENIE....
Ало г- жо Раева мисля че от голямо високомерие ви е хванала амнезия припомнете си благодарение на кой сте станали гимнастичка. Нешка е велика и вие никога няма да бъдете на нейното ниво защото ви интересуват само парите
ТАЯ ИЛИЯНА СЕ МИСЛИ ЗА ГОЛЯМАТА РАБОТА НА ВСЯКЪДЕ СЕ ПЪХА ПО РЕКЛАМИ ПО ЖУРЕТА И КЪДЕ ЛИ НЕ ОЩЕ НЕ ГЛЕДАМЕ ДОСТА НЕЩА ЗАРАДИ НЕЯ И НЕЙНИЯ НАСКО ВСЕ СЛЕД НЕЯ КАТО ЕДИН МИН.ПРЕДСД. ВСЕ ПРЕД КАМЕРИТЕ СТОЯТ ОТВРАТИТЕЛНИ СА.
Много е нагла Раева, а за това че съсипа българската художествена гимнастика нищо не казва.Най-страшното е, че е маша в ръцете на Мария Гигова, която даже няма смелостта да каже нещо, а само плете интриги. Посредствеността е страшна сила!
Илиана да коленичи пред Н.Робева или да замълчи!!!Няма нещо,с което да е равна с нея,та не ли да я превъзхожда.А самочувствието и злобата добре е прихванала от продажната й приятелка М.Гигова.Илиана,хората знаят и помнят!!!Замълчи!
Истината е, че голям състезател на световно ниво се става само с къртовски тренировки и треньор който да е безкомпромисен относно резултатите ти. Самия състезател трябва да живее като в казарма, с много сериозен хранителен и тренировъчен режим, без компромиси. Днешните състезатели са по-скоро медийни звезди, чести посетители на нощни заведения и не на последно място, повечето са мамини дечица уредени по един или друг начин на мястото на наистина талантливи деца в "големия спорт". И тъй като са глезунчетата на мама и тати, те трябва да бъдат тренирани като по-специални, защото в противен случай ще се нацупят. Нешка Робева очевидно има по-деспотично отношвние към състезателките си и това естествено не им допада. Но затова пък след "ерата Робева", националния ни отбор от колос се превърна в средняк. Но затова пък момичетата след тренировка са свежички и хубави за бурния нощен живот на големия град.
..че Нешка не е цвете е ясно, но мутресата си повярва прекалено. Същата от година мачка, заплашва, рекетира, нооо .. вече не сме в 90-те!
ИЛИЯНА РАЕВА Е САМОВЛЮБЕНА НЕБЛАГОДАРНИЦА. ТЯ ЯВНО Е ЗАБРАВИЛА КОЙ Я НАПРАВИ ИЗВЕСТНА. НЕ ТАКА ИЛИЯНА.
Стига с тая Нешка, Лили Иванова,Светлин Русев, Недялко Йорданов.....отдавна са се изчерпали! Да си се кротнат вече и да си живеят старините без да ни досаждат постоянно с техните излагации и скандали!
RAEVA, mnogo si gruba i nevazdarjano naxalna.. O6te po vreme na tancite ti go pokaza. NE6KA ZASLUJAVA GOLIAMO UVAJENIE,ZA6TOTO E MNOGO NAD T E B. NE CE NADCENIAVAI..STAVA6 ZA CMIAX.
Стане ли въпрос за Сираков и Раева - ясна е работата - недостойни хора. Тази Раева знае, че е постъпила гнусно и гледа да върне на Робева, че е взела отношение и страна и то гледа да и го върне по най-селския начин.
и двете са ужасни по своему. но нешка робева поне има понятие от морал.
Толкова е лошо когато човек вижда само пред носа си. Така и Раева. Явно парите и ореола около себе си който създават и смятат че това е всичко ги заслепява . Жалко, май доста от новоизлюпените богаташи мислят така ,затова и дереджето ни е такова. А за Г-жа Робева, виждаме ,че където и каквото да пипне го прави с любов с твърда ръка и както трябва ,така че Раева трябва да се замисли малко , ако може разбира се.
Поставянето на И.Раева до Нешка Робева е обида за всички, които помним какво направи Нешка за художествената гимнастика у нас. Това са хора от различни светове!
Raeva ....skrii se....ili se prekloni pred Neshka.Ne ti otiva na godinite a te ne sa malko..........sramota
Илианче,спомни ли си за чичо Илия?На времето аз те предупредих,но ти не ме послуша.И сгреши.Високомерна си станала,самозабрави се.Сега всички те мразят.А докъде докара гимнастиката...Защо бе,момиче?Не ти ли казах,че най-важното е да направиш добро.Срамувам се от тебе,от това,в което се превърна.Тежко ти и горко занапред.