Profimedia
7 типа поведение на шефа, които отблъскват служителите
Често причината служители да напускат дадено работно място не е конфликт или ниска заплата, а лошо ръководство.
Според сайта Entrepreneur, цитиран от expert.bg, съществуват 7 типа поведение, които подтикват към напускане:
1. Шефът не спазва обещанията си
Ако началникът не държи на думата си, как може да очаквате другите да държат на своята? Това поведение поражда култура, толерираща липсата на отговорност в екипа.
2. Толерира слабите служители
Слабите служители демотивират силните. Колкото повече шефът отлага мерките за справяне с неудовлетворяващото представяне, толкова по-голям става рискът да загуби ключовите си играчи.
3. Не провежда редовни срещи
Когато мениджърите направят избора да не се срещат редовно с хората си, те изпращат сигнал, че общуването в рамките на екипа не е важно. А когато служителите не общуват редовно, те вероятно не участват във вземането на важни решения и не се учат един от друг.
4. Отхвърля мненията и идеите на хората си
Никой не обича всезнайковците, а когато един ръководител отхвърля идеите и мненията на подчинените си, той изпраща сигнала, че е по-умен от тях. С течение на времето хората му спират да споделят хрумванията си, а иновациите секват. Крайният резултат е загуба на конкурентоспособност.
5. Микромениджмънт
Шефът вярва, че има само един начин за изпълнение на дадена задача – неговият. Мнозина се научават да разчитат на него за всички решения и, докато се усети, шефът върши работата на целия си екип.
6. Демонстрира арогантност
Това, че някой е мениджър, не значи, че е крал/кралица. Арогантността е проява на неуважение, която задължително трябва да се избягва.
7. Неефективно делегиране
Основната отговорност на мениджъра е да впряга усилията на хората си в изпълнение на целите. Това значи, че трябва да делегира. Мнозина млади ръководители не могат да се справят, а други направо смятат делегирането за рисково и го избягват, водени от страха да не загубят контрол, да не се сбогуват с репутацията си на „експерти“ или да се изправят пред непознатото.
1. Шефът не спазва обещанията си
Ако началникът не държи на думата си, как може да очаквате другите да държат на своята? Това поведение поражда култура, толерираща липсата на отговорност в екипа.
2. Толерира слабите служители
Слабите служители демотивират силните. Колкото повече шефът отлага мерките за справяне с неудовлетворяващото представяне, толкова по-голям става рискът да загуби ключовите си играчи.
3. Не провежда редовни срещи
Когато мениджърите направят избора да не се срещат редовно с хората си, те изпращат сигнал, че общуването в рамките на екипа не е важно. А когато служителите не общуват редовно, те вероятно не участват във вземането на важни решения и не се учат един от друг.
4. Отхвърля мненията и идеите на хората си
Никой не обича всезнайковците, а когато един ръководител отхвърля идеите и мненията на подчинените си, той изпраща сигнала, че е по-умен от тях. С течение на времето хората му спират да споделят хрумванията си, а иновациите секват. Крайният резултат е загуба на конкурентоспособност.
5. Микромениджмънт
Шефът вярва, че има само един начин за изпълнение на дадена задача – неговият. Мнозина се научават да разчитат на него за всички решения и, докато се усети, шефът върши работата на целия си екип.
6. Демонстрира арогантност
Това, че някой е мениджър, не значи, че е крал/кралица. Арогантността е проява на неуважение, която задължително трябва да се избягва.
7. Неефективно делегиране
Основната отговорност на мениджъра е да впряга усилията на хората си в изпълнение на целите. Това значи, че трябва да делегира. Мнозина млади ръководители не могат да се справят, а други направо смятат делегирането за рисково и го избягват, водени от страха да не загубят контрол, да не се сбогуват с репутацията си на „експерти“ или да се изправят пред непознатото.