Списание "Forbes" състави списък на най-надценените холивудски звезди, тези, които не оправдават инвестираните в тях средства.

На първо място е поставена Дрю Баримор, чиято звезда изгря с "Извънземното" (1982), когато актрисата бе още малко момиченце. Комедията с участие на Баримор "Далеч от любовта" през 2010 г. има печалба от едва 17,8 млн. долара. През 2009 г. друг филм с актрисата - "Всички пътища", също е провал. По изчисления на "Forbes", Дрю е пълна финансова катастрофа за филмовите продуценти, тъй като носи печалба от едва 40 цента за всеки инвестиран в нея долар.

Втори в черната класация е комикът Еди Мърфи, определен за водещ на церемонията по връчването на Оскарите на 26 февруари 2012 г., а трети - Уил Фарел, чиито плоски комедии все остават "неразбрани" от публиката. Списъкът съдържа общо 40 имена, като в първата десетка се открояват тези на Никълъс Кейдж, Никол Кидман, Дензъл Уошингтън и Рийз Уидърспуун, съобщават от БГНЕС.

Вижте снимки на Дрю Баримор >>