Матю Макконъхи спечели първия си Оскар
Наградата Оскар за Най-добър филм бе връчена от Уил Смит на екипа на "12 години робство".
Обратно в новинатаКоментари - Матю Макконъхи спечели първия си Оскар | Лайф.dir.bg
Коментари
обикновена пропагандна боза - американския вариант на "Време разделно". ....ти вобщв не си гледал филма...........всичко беше перфектно ...академята не е корумирана...всички мои прогнози се сбаднаха и спечелих баса от 200 лв
ГРавитация, един учудващо скучен, тъп и компютърен филм е спечелил толкова много награди?
И аз това кях да кажа! Още повече с тая селянка Бълок, който по принцип никога не е успяла да ми направи впечатление.
Абсолютно. Тая няма никакъв таланта за каквото и да е. Изкуствено наложена, носи се по течението още от Скорост. Изключително грозна и отблъскваща посредствена женица.
В общи линии - справедливи награди. "Гравитация" и "Великата красота" са филмови шедьоври, "Американска схема" беше леко превъзнесен, Лео си е гений и без Оскара и всички го знаят (дори и Макконъхи), наградата за "12 години робство" беше политически коректна и неизненадваща, въпреки че филмът е една обикновена пропагандна боза - американския вариант на "Време разделно". Стив Маккуин се държеше като колхозник, а не като режисьор и няма да направи никога повече нещо забележимо в киното. Както се казва - на печелившите, честито :)
Какво искаш да кажеш, че българският филм "Време разделно" е пропагандна боза?! Я се чуй още веднъж как звучиш, простако! Че и на днешната дата!
Така явно не си гледал нито Глад, нито Срам, за да говориш така за един от най-талантливите млади режисьори Стив МкКуин. Но явно като не снима комерсиални филми пишман критиците не могат да го оценят.
Страхотен е Макконъхи, но това вече си е жива подигравка с Ди Каприо.
В смисъл?