Коментари - Матю Макконъхи спечели първия си Оскар | life.dir.bg
назад

Матю Макконъхи спечели първия си Оскар

Наградата Оскар за Най-добър филм бе връчена от Уил Смит на екипа на "12 години робство".

Обратно в новината

Коментари - Матю Макконъхи спечели първия си Оскар | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

обикновена пропагандна боза - американския вариант на "Време разделно". ....ти вобщв не си гледал филма...........всичко беше перфектно ...академята не е корумирана...всички мои прогнози се сбаднаха и спечелих баса от 200 лв

Да номинират и наградят наш Боци-най-безспорният от всички?!

ГРавитация, един учудващо скучен, тъп и компютърен филм е спечелил толкова много награди?

И аз това кях да кажа! Още повече с тая селянка Бълок, който по принцип никога не е успяла да ми направи впечатление.

Абсолютно. Тая няма никакъв таланта за каквото и да е. Изкуствено наложена, носи се по течението още от Скорост. Изключително грозна и отблъскваща посредствена женица.

Сандра Бълок вече взе Оскар през 2010 за главната роля в The Blind Side. Чудесен филм и добра игра. Има и много други добри роли. Редно е да получи и награда за Гравитация защото филмът с цялата бутафория е нищо без актьорите си.

Лео - пак у ЛеВо...

Някой не е съгласен, че това е факт ли?...

Адаш, да почерпиш!

В общи линии - справедливи награди. "Гравитация" и "Великата красота" са филмови шедьоври, "Американска схема" беше леко превъзнесен, Лео си е гений и без Оскара и всички го знаят (дори и Макконъхи), наградата за "12 години робство" беше политически коректна и неизненадваща, въпреки че филмът е една обикновена пропагандна боза - американския вариант на "Време разделно". Стив Маккуин се държеше като колхозник, а не като режисьор и няма да направи никога повече нещо забележимо в киното. Както се казва - на печелившите, честито :)

Какво искаш да кажеш, че българският филм "Време разделно" е пропагандна боза?! Я се чуй още веднъж как звучиш, простако! Че и на днешната дата!

"Гравитация" е шедьовър? Нещо не си наред с главата!

Така явно не си гледал нито Глад, нито Срам, за да говориш така за един от най-талантливите млади режисьори Стив МкКуин. Но явно като не снима комерсиални филми пишман критиците не могат да го оценят.

Слагам ти минус затова, че споменаваш "Време разделно" в такъв контекст.

наистина заслужени награди!

Страхотен е Макконъхи, но това вече си е жива подигравка с Ди Каприо.

В смисъл?

Да бе,ужас. Не можаха да му дадат Оскар пак на Ди Каприо,за съжъление.... Макхонъки много ми хареса обаче как игра във филма,както и самия филм също ми хареса.

Подигравка щеше да бъде, ако му бяха дали Оскар за посредствен филм като Вълка.

Не се коси, след 20г. ще му дадат за цялостно творчество.

Ми отиди и му извърти едно хонолулу да не е капо

Ооооо колко си прост...