Евгени Минчев: Твърде богат съм да имам приятели
Евгени Минчев е сред най-коментираните Съквартиранти в новия сезон на VIP Brother, а според последната информация е и най-скъпият с хонорар от 250 000 лева.
Обратно в новинатаКоментари - Евгени Минчев: Твърде богат съм да имам приятели | Лайф.dir.bg
Коментари
Спокойствие, пари, уют и слава Какво ли друго липсваше ми още? Земята под нозете ми бе здрава, безветрено небето в мойте нощи. Живеех, трупах Докато във мрака усетих във гръдта си страшна яма: Очи захлюпих, изведнъж заплаках аз всичко имах, само тебе нямах! Любов велика птица полудяла, ти трябваше да дойдеш с велика сила да възкресиш душата ми умряла праха й да сметеш от нейните крила. Ти трябваше с дихание горещо да я опариш цяла в тъмнината за да усетя над камари вещи, че съм последен просяк на земята.
Когато говорите за тази мъжка шаврантия, не употребявайте определението "ватман". Ватман е почтена професия и няма нищо общо с печелещите пари от глупостта на хората. Тази мъжка кифла в Германия или Швеция ще рови в кофите за боклук да се прехранва.
Ватмана може да събере всичките пари на света, но щом като е беден откъм истински приятели можем само да го съжаляваме. Жалка карикатура на българския вип.
О! Циничен и празноглав стар дърдорко. Може да е избягал от мизерията, но мизерията не е избягала от него, както се казва. Животът е оставил тежкия си отпечатък върху него. Парите не са нещо, с което можеш да се хвалиш, поне не в средите за, които той претендира - проява на много лош вкус е и издава нисш произход. Много е зле горкият.
Това е майсторски "Пи Ар" - да изкараш недостатъците в положителна светлина. Жалко за "човека", доколкото заслужава това название, но изглежда умее да представя нещата в желаната светлина. Добре, но факта си е налице и не е добре за него. А дали е богат ... вервайте ;-)
Хареса ми един виц, който чух по телевизията: На пазара на имоти се появила следната обява-"Заменям обширен луксозен мезонет в центъра на София за къща в най-отдалечения и необитаван край на страната". Когато попитали човека, защо прави такава неизгодна сделка, той отговорил: "Бягам, защото когато бях на 20 години, педерастите ги преследваха, когато станах на 30 - ги лекуваха, когато бях на 40 - им дадоха свобода, гей-паради и ги признаха. Сега съм на 65 и ме е страх педерастията да не стане задължителна."
Звучи тъжно,но е много вярно за БГ реалността към 2014г. Всеки гледа да те прецака, кой как може и с каквото може
СИ ТВЪРДЕ ГАДЕН, ЛИЦЕМЕРЕН, ОТВРАТИТЕЛЕН, ЗАТОВА НЯМАШ ПРИЯТЕЛИ..... А КАТО СИ БОГАТ.... МНОГО ВАЖНО.....
Какви випове имаме само - Евгени , Линдарева, Калканждиева, Тачо без един работен ден извършвайки нещо смислено. Айде Калканджиевата поне роди едно дете , сега дали го гледа отделен въпрос , но поне го роди.
Колкото и пари за има ще си остане ватман и амбриаж (пояснявам - долен ляв педал) ЗАВИНАГИ!!!
Да бе да тия да ги разправя на подрастващите гейчета дето му вярват. Богат е колкото оная ми работа е цигулар...
След като си призна, че няма приятели, остава да обясни пред НАП от къде са парите му за 15-те апартамента, които има и какви данъци плаща за тях. Във ВИП Брадър той чистосърдечно си призна, че парите само за един от апартаментите си ги е изкарал със задника си.
Именно приятелите са едно от най-ценното нещо в живота. Доста показателен е факта е че няма приятели за това какъв човек е... Кръгла нула!!!
уасхаххаха, и като умре какво ще вземе с него ??? хахахахах, нека да си ги къта и да е богат
Нека от този момент започнеш да губиш парите си и те да дойдат при мен Евгени Минчев!
"Метаморфозата" на Ватман станал Обратна Закачалка - Откачалка. Не знам колко пари има, но че ще си остане барабар с тях Купук "to The End" - със сигурност.
Я назовете тъпанара, който е платил 250 000 лева хонорар на Женята Миндила!?! Да ти пикам на богатството!
Аферим ви, щом това са ви новите културтрегери, направо панели! Горко ви и майка на бъдещето с подобни подобия! Както се казва, "Ватман завинаги"! Т.е. "Batman forever!"
Щях да коментирам, ама се отказах... то просто не си заслужава - индивиди като него толкова са се задълбочили в себе си, че са развили психично разстройство и просто не си заслужава да се обижда умствено болен индивид.
Тия 250 000лв да ги бяха дали на няколко дома за деца или възрастни хора, а пък Евгени, като е толкова "голям" да беше влезнал в VIP-a без хонорар...простотия
Напълно безполезен е този индивид, освен сплетни друго не умее- пардон карал е трамвай- тривиален гей-клоун- ха ха
ТОЗИ П......Л СЕ УЛЯ ВЕЧЕ. КАКВО КВИЧИ КАТО ПУМЯР. АМИ КАТО СИ БОГАТ СЕГА ОТЕЦ ИВАН Е В БОЛНИЦА- ХОДИ И НАХРАНИ ДЕЧИЦАТА А СТИГА СИ ВИЛ КАТО КУЧЕ "НЯМАШ ПРИЯТЕЛИ ИЛИ НЕ МОЖЕШ ДА ГИ ПОНАСЯШ" БОГАТ СИ Е И.........
България е страната на неограничените възможности:))) Неусетно ватмана от Пазарджик стана Лорд иф Итън...
С това дето каза, всъщност доказваш, че си доста беден! А това, че не го осъзнаваш, те прави и тъп!
Евгений е образец за първеню!
Еее, уля се! Сякаш не може да си купи жена или куче, ами иска да го съжаляват, че е много богат, милия ...
Някои хора имат бая комплекси, явно преди време им е било трудно да си продадат душите и телата ...
Това ми звучи като "и с много пари не мога да си купя приятели" - много тъжно за "лорда"! Аз като нормален човек без титла, с нормални доходи, имам нормални приятели, към които винаги мога да се обърна, и в добро, и в лошо. Риторичен въпрос - кой и по-богат и по-щастлив!
Продължавайте да ни навирате разни нещастни пендели, а после се чудите защо VIP персоните ни не знаят география за 4-ти клас!
Типично гейско изказване. Човек и добре да живее умира. Радва се ако нещо е оставил, ако има на кого да го остави. На неговите години вече трябава да се пита за кого или какво живее и на кого да остави каквото има. А той милия трепери да не го измамят. Дали от тежкото детство или от характера си пати, но не ми се вижда да е щастлив с богатството си.
Дали и колко е богат той си знае, но по принцип това е първият му коментар, с който съм съгласен до последната запетайка. Странно, филмираните също си имали проблясъци.