Коментари - Нидал и Мадлен Алгафари празнуваха 25 г. брак | life.dir.bg
назад

Нидал и Мадлен Алгафари празнуваха 25 г. брак

Режисьорът Нидал Алгафари и психотерапевтът Мадлен Алгафари си честитиха 25 години семеен живот.

Обратно в новината

Коментари - Нидал и Мадлен Алгафари празнуваха 25 г. брак | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

На многая лета! Чаровни сте. Но...тези съкровени усещания само се преживяват. Не ги споделяйте в прав текст, защото се губи магията им, а и те са от значение единствено за вас! Не ви съветвам, а ви пожелавам да живеете, преживявате и се наслаждавате дълги години!

Много заможни тези хора! браво!

Връзкар да си в България - страната на неограничените възможности.

Егати лигавщините... и що трябва да ги пишат тези неща във фейсбук?

И аз не го разбирам. Изглежда във всеки човек дреме по един писател и фейсбоклукът му дава възможност да се изяви.

Ти остави ФБ!-хайде там е личен профил. Ама тук в Дир.бг кой се е набутл да пише статия, барабар със статиите за Мелани Тръмп и за премиерата на Брад Пит. Някой глупав подмазвач ще да е авторът.

Нямаш си на идея какво е в другите страни, даже работа не можеш да започнеш без връзки само, че там му се вика нетлоркинг (по-така звучи а?)

Не знаех, че Люси Иларионов е бил женен толкова дълго! Евала!

Честито на агентурния апарат!

ДЪЛГО СЕ ЧУДИХ ЗАЩО СНОЩИ НЕ ЗСПАХ СПОКОЙНО? ТОЗАРАДИ ТИЯ ДВАМАТА.И БЕЗ ТОВА МЕ Е СТРАХ ДА ПУСНА ТЕЛЕВИЗОРА ИЛИ ТОЙ ИЛИ ТЯ.... НЕ СЕ ПРАВЕТЕ НА ПАТРИОТИ АМИ ОТИВАЙ В ТАТКОВИНАТА СИ ВОДИ И ТАЯ СПЕЦИАЛИСТКА И ПОМАГАЙТЕ.

Гади ми се от тях!

сириецът Нидал Алгафари познат и с псевдонима си от ДС "агент Наско" винаги враг на България

Само те празнуват сякаш! Кои са те, от ДС!

Значи има повод да използва шампоан ?

Мадлен и дъщерята са симпатяги, особено майката, но сина и бащата - с тия охранени тумбаци - отврат.... Ако се грижиш за децата си както трябва - не би трябвало да допуснеш подобно физическо състояние на сина си....

И какви ''звезди'' са тия та сте ги сложили тук????Запълвайте си страниците с таквиз ''новини'' ама поне пишете отдолу ''платена''

честитят ли на някого значи е ченге

Ексихибиционизмът е пълен, не подминава и колегите ??? Необходимо ли е да правиш публично достояние най-съкровените чувства ??? Пълна девалвация, всичко за продан.

Е, нали този хубавец се "разкри" предви време, че е гей? Какво прави тази женица с него?

И ДВАМАТА СА ПРЕУСПЕЛИ МЛАДИ КОМУНЯГИ , ДА ИМ Е ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ И ДАНО ИМАТ МАЛКО СРАМ ОСОБЕННО ЕДИНИЯТ- /НЯМА ДА ПОСОЧВОМ НИДАЛ, САМО ВЗЕЛ/

...ми тройка, какво друго ....

Драги, Бракът не е повод за запознанство!

Тази ми се струваше по-нормална.Даже съм и чела книгите и я харесвах.Как може да парадираш с личните си чувства на всеослушание!Позьорство и детинщина!Падна ми в очите!Няма да и чета книгите повече!!

Има една категория майки, които с неукротимата си енергия са като вампири за децата си, изсмукват от тях и малкото им самоинициатива и желание за действие. Такива деца обикновено искат само да ги оставят на мира. Властните майки за пагубни за по-чувствителните момчета. Вездесъщата тв звезда психотерапевтка да се замисли каква е причината за такова напълняване на сина си. Момчето изглежда отнесено на снимките, баща му - насила набутан в кадър. Има една библейска фраза - лекарю, изцери се сам! - и Мадлен да вземе да се замисли. Може би публичността и устрема й идва в повече.

Фири

Марш от тука бе дебил извънземен таа психолошка шщ се намери и българин да я мандръса нейната мама предателска!

Мадлен е изключително добър манипулатор. Тя манипулира чрез изразяване на любов. Така получава това, което желае и накрая даже и ти харесва да те изманипулират ...

Тоя гледа отегчено, отврат!

Поредните комунистически плазмодии. Този Алгафари е изцяло подчинен на Москва за очерняне на българските достойнства - много или малко били те. Честно казано тези и подобните им са истинските оръжия срещу добруването на БГ

Абе,хора ,това ли е най-важната световна новина -да ни занимавате с това семейство!.Техен празник си е, и да си го празнуват Комунисти и това си е - срам нямат!!

ЯВНО Е ИМАЛ ДОСТА МАНГИЗИ,ЗА ДА СЕ ХВАНЕ С НЕГО ТАЗИ УЖ СИМПАТИЧНА МИСТРИЯ.

Тази какви ни ги навирате в очите?Нидал публично защитава талибаните дето наводняват България -уж бежанци а не искат да работят - да се маха заено с тях и Мадлен ...и по далече!

Аз имам 40г. с ВТОРАТА баба - и не се хваля!

Много гнусен и противен е тоя Алгафари. Червен и много, много мазен и подмолен.

Многоооого неприятен човек е тоя Нидал. Веднага сменям канала като го водя. За разлика от него, брат му слушам с удоволствие.

Да бе повярвахме ви! Само дето любовниците май са доста повече от 25....смешно и жалко е това

Това не се случва често. Пазете близостта, приятелството ,обичта ! Браво на вас!

Да са живи и здрави! Ние пък с моя съпруг на правихме октомври месец 45 години щастлив семеен живот! Когато има обич толерантност,търпение,уважение и най-вече здраве ,всичко е възможно.

Българското общество има огромна полза от този талибан, който промотира нелегалните мигранти по всички възможни начини. Ако трябваше да се изразя по-културно, трябваще да го поздравя с цветуща српска хамалска псувня!

Тоя е написал две тотално богохулни и развратни книги и има много фенки. Промива мозиците на жените и е про всичко Сорос.

абе Сорос, тоя е от комунистическото котило.

Taзи Мадлен доста момиченца подлъга да стават психоложки, сега продават парцали в подлезите.

Само дето е и от многото отричащи се от него щом някой плаща добре и гледа къде като ''пепрудка'' да се насочи при някаква промяна..

тъз /тоз живее в друга галактика.....колко плитки гъби има , колко размит мозък...

казва се екхебиционизъм...ма тя психото не знае...

това е просто семеен пиар иначе всеки на различна страна и после пак зеадно пред камерата