Коментари - Ето го Джино с грим и пънк прическа | life.dir.bg
назад

Ето го Джино с грим и пънк прическа

Стари снимки на победителя в "Big Brother: Most Wanted" извадиха от "Блиц".

Обратно в новината

Коментари - Ето го Джино с грим и пънк прическа | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

въртете си се , сигани и мутри , кой ше работи , кой ше плаща данъци за чаветата ви... оправяйте се , аз бегах преди 10 г, аи със здраве

бат кольо , аи да не сме всичките , новодошлите в чикаго почват с разнос на пици , паркиране на коли , такси или шофьори на лимузини ...ти си го знаеш де ....

Като гледам писанието ти, мога само да кажа: "Присмял се щърбел на хърбел." "бегето" - така може да нарече България само някой боклук. Джино също е "изведен" от България, но поне има уважението към страната ни.

Какво да кажа. Сърдете се на Фънки, Коцето, Динко и на останалите мъже в тазгодишния формат, че са по-зле и от Джино. Ако те се бяха доказали като достойни мъже и достойни българи, Джино нямаше да спечели. А за представителките от женски пол - думи нямам.

Браво на теб. Хубаво е, че си БЕГАЛ. Ама "Биг брадър" не е България, а само формат на американско реалити. Може би така би изглеждала България ако се американизира. Стойностните хора тук не бягат и не участват в шоута от цирка. Това не е животът ни, а само едно шоу за определен кръг от хора, което както виждаш болшинството българи дори не харесват и не гледат, защото е под нивото им. Това не се възприема сериозно тук.

И това само от няколко снимки. Додре, явно трудно мениш мнението си.

И те са като този от снимката,без разлика !

Ta с какво точно този плужек е известен?

Ма, той гей, ма!

Ти откъде знаеш колко му е ху..Да не те е пердашил с него?

Тази Джина съм я .бал, върти се добре..

Хора, очевидно снимката е направена по някакъв повод, било то Halloween парти, било някакъв друг повод да се костюмира. Едва ли вярвата, че е ходил така ежедневно ;)

За пореден път се доказа че ние българите не ставаме за нищо от толкова българи в това измислено и гнусно предаване да се избере за победител това тъмнокафяво недоразумение този отвратителен ром а и оказа се и крадец и измамник . Затова ще ни претопят и завладеят ромите в наи скоро време защото сме продажни и не сме единни българите историята го е показала че сме наи големите предатели да се предаваме един друг маи ще се окаже че ако оня ердоган вземе да си възстанови османската империя няма да е толкова лошо сигурно поне няма ромите да ни управляват а ще са турци което е по добрия вариант

П-----СТ!

Това може да е снимка, да се прави на интересен,от хелуин. Но дори и така да е ходил Тъжната истина е,че българите в това предаване ставаха още по-малко от това на тенденциозно подбрата снимка и мъжете и жените и руската зала баба също. Така ,че победата на Джино беше заслужена. Другите участници вместо да търсят връзки да топят Джино по медиите ,да си помислят защо хората не ги харасват. Толкова. А относно робството ,ами това отново показва ,защо Джино спечели. Най-добре е сам да си си господар. Щом вече сте настроени турците да дойдат,ами ето защо Джино спечели. Сигурна съм,че нито вие нито другите от брадъра осъзнават какво говорят. Там е проблема. Победата на Джино си беше заслужена. Просто той-беше,най-малкото зло сред тях.