Коментари - Фенове и близки се простиха с Майкъл Джексън | life.dir.bg
назад

Фенове и близки се простиха с Майкъл Джексън

Приключи официалната част от траурната церемония в "Стейпълс сентър”, където се бяха събрали 20 000 човека. Ковчегът с тленните останки на легендарният поп изпълнител беше изнесен от залата.

Обратно в новината

Коментари - Фенове и близки се простиха с Майкъл Джексън | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Поклон пред великия MJ. Почивай в мир!

АЗ ЧЕТОХ ВЪВ ВЕСТНИК ШОК, ЧЕ ДЖАКО БИЛ ЖИВ И ЖИВЕЕЛ В ЕДНА ПЕЩЕРА С ЕЛВИС ПРЕСЛИ И ЗА ЗА ТОВА НЕ МИ Е МНОГО МЪЧНО.:)

По голямо лицемерие не бях виждала от това снощи на семейството му! Превърнаха всичко в евтина комедия. Ма то какво да очакваш от подобни хора, важното е да има сеир и да има за какво да се говори! Дано най - сетне се приключи с тази пародия!!!!!!!

Много беше тъжно...

r.i.p.

sbogom ;(((((((

вечна памет на MJ-Безкраен талант,славата се отплаща жестоко на чувствителните ,но страшно можещи личности с личния им живот..такъв какъвто бе и Майкъл Джексън

Много сте странни.На кого точно пишете тук и какво?Пишете не на него, не на другите, а на себе си.Споделената скръб се умножава, също както и радостта. Смъртта преживяваме в сърцата си, а не във форума - той е за други неща.

Казват, че на погребението на човек се вижда как е живял, според хората, които го уважават и присъстват ... е Майкъл без съмнение е надминал себе си стократно като човек, при толкова огромна скръб и обич от целия свят... През цялото време на церемонията по СНН, не можах да спра да плача... Все си мислех, че е театър и ще излезе отнякъде с думите, че е било шега.. Сбогом!

Поклон пред теб, Майкъл! Почивай в мир! Толкова ми е тъжно, скърбя като за близък човек! Дано там горе си обичан, пазен и закрилян!Ти си най - великият за мен и винаги ще бъдеш!R.I.P.

Svarzvame mladostta si i spomenite si s negovite pesni.Tajno e, che s nashata mladost si otide i toi samoia Michael. Ostanaha samo spomenite. A beshe naistina velik talant.Leka mu prast!

Този човек не беше за този свят.... Почивай в мир !!!

много ми е тъжно. На церемонията плаках, голяма загуба. ВЕЛИК СИ МАЙКЪЛ.

Вчера не можах да гледам погребението но днес като чета всичко не мога да спра да плача.Обикновеният човек ,мъжът и бащата с име Майкъл си отиде,но музиката на краля на попа ще остане за поколенията ,а това е по-важно .Тя ще бъде слушана ,обичана и танцувана винаги.Майкъл дано си разбрал колко много хора по света те боготворят.Заради тях ти трябваше да живееш ,но уви.Почивай в мир и дано ангелите бъдат с теб за да не си отново самотен и тъжен !

Всички участващи са го познавали лично и бяха много разстроени. Говореха само за добротата, таланта, филантропията и голямото сърце на този човек....за вратите, които е отворил, границите, които е прескочил и любовта, която е запазил непроменена в себе си, въпреки всичко...Не съм чувала да се говори с такова възхищение и признателност за никой друг наш съвременник. С това трябва да се запомни Майкъл Джаксън. Завинаги! Свалям ти шапка, Маестро!

Всички вкъщи много плакахме...:(

много трогателно си го написала,хубаво

Сбогом, Майкъл, ти ще оставиш вечна следа. Музката ти винаги ще се слуша. СБОГОМ!

Почивай в мир приятелю! Благодаря за хубавите песни! Обичам те!

Хората са лоши.и Иисус разпънаха на кръст и с Майкъл постъпиха по същия начин.Най-чистия и добър човек,който съм виждала,беше прекалено добър за този свят,за това господ го прибра при себе си.Полкон пред най-великата личност на нашето столетие R.I.P.Майкъл

ПОКЛОН И СБОГОМ МАЙКЪЛ! С твоята кончина се затвори се една незабравима страница от историята на музиката. Твоите песни и музика ще се слушат вечно! ПОЧИВАЙ В МИР

евала за коментара!!!

Sbogom Maikal ! Vinagi shte ostanesh v sarceto mi s neveroqtnite hitove i karizma. Pochivai v mir poklon.

Не съм спряла от сутринта да гледам негови клипове и да слушам негови песни и още не мога да проумея,че го няма на този свят.Уникален!Велик! го как танцува,слушам го как пее-няма друг като него-наистина беше и ще остане завинаги единствен по рода си!КРАЛЯТ!Обичам те,Майкъл.Почивай в мир!Дано сега си на по-хубаво място,дано си щастлив и дано виждаш колко много те обичаме всички.Целият свят те обича и тъжи за теб!

сбогом Майкъл с теб си отиде и нещо от мен

Относто затвореният ковчег,по-добре че беше затворен.Майкъл и неговото семейство не биха искали феновете му да го видят така.Нека го запомним такъв какъвто беше-велик,изпълнен с живот,раздаващ се за хората и винаги усмихнат,а не като безжизнен мъртвец затворен в ковчег.Не той няма да умре-винаги ще живее в сърцата ни с музиката си и ще присъства в умовете ни с делата,които е вършил!

Сбогом Майкъл! Почивай в мир!

Възмутена съм от българските телевизии, че не показаха тази зашеметяваща церемония, с която си взехме последно сбогом с човекът който написа не страница , а цяла книга в музикалната история на човечеството.Благода на про бг, че отрази единствена това последно шоу на МАЙКЪЛ. Откакто е починал плача ли плача и разбирам как една значима част от мен си е отишла завинаги, така както всеки път когато си отиде много близък човек.Поклон пред теб Майкъл и нека твоята звезда блести там горе докато свят светува, а тези които не го харесваха мога да им кажа, че са загубили много.

Ти наистина бе от друг свят Майкъл и се опита да ни научеш да се обичаме. Не успя. Хорската злоба и алчност те погубиха. Обичам те! Сега непрекъснато те преоткривам и слушам невероятната ти музика, добротата в текстовете ти, възхищавам се на танца ти! Дано изстрадалото ти сърце намери покой. Но ти оставаш в милиони сърца - това никой поппевец преди теб не е постигал!

Не си виновен ти не си...... , че в този свят се ти РОДИ ! Ти беше ....капка роса , слънце в небеса и луна в .....НОЩТА !!! ПОЧИВАЙ НАЙ-ПОСЛЕ В МИР , КРАЛЮ !!! ПОКЛОН , ДЪЛБОК ПОКЛОН !!!

It hurts! Too much! I can't smile! Forgive me Michael!!! I just want you BACK!!!

Това с реването е ОК, само гледай не се самоубиеш като десетки други....

УЧУДВАМ СЕ НА СЕБЕСИ КАК Е ВЪЗМОЖНО БЕЗ ДА ПОЗНАВАМ ТОЗИ ЧОВЕК ЛИЧНО ДА МИ Е ТОЛКОВА МЪЧНО И ПОСТОЯННО ДА МИСЛЯ ЗА НЕГО КАТО ВАМПИР ДА ЧЕТА ВСИЧКО В ИНТЕРНЕТ И ЖАДНО ДА ПОПИВАМ ИНФОРМАЦИЯТА МНОГО МИ Е МЪЧНО ТОЛКОВА МНОГО ДАЛ С ТАНЦИТЕ И МУЗИКАТА СИ А ТОЛКОВА МАЛКО ПОСТИГНАЛ ЗА СЕБЕСИ

Hora, vmesto da sedite i da plachete, pochvaite da rabotite. Posle politicite ni bili vinovni, che sme bedna strana, a kak nqma da e taka pri polojenie che si gubite vremeto po tezi forumi.

Снощи гледах и CNN и ПРО-БГ едновременно.Нашата телевизия беше ужасна,коментарите тъпи,гостите-неподхо беше трогателна,но...за семейно сбогуване,не за световно!!!Майкъл заслужаваше грандиозно изпращане,не милозливо и евтино като това!Къде бяха големите световни звезди,къде е Мадона,която неможела да спре да плаче,къде е Даяна Рос,къде е Елизабет Тейлър,която приживе Майкъл наричешемамо???К са всички, за които в този момент не се сещам???Само Стиви Уондър беше на ниво!Кратки и много съдържателни думи,пя от сърце и душа,както винаги го прави и скръбта му беше истинска!Но...един Стиви Уондър не стига...Публиката в залата ме смая също!Толкова зор за тея билети и накрая-нито посрещнаха ковчега, нито го изпратиха подобаващо-тишина... са овациите,къде са аплодисментите...Так ли се сбогуваме с един велик талант и човек?!И това от което най-много ме боли-семейството му разнася тоя ковчег насам-натам като...нямам думи!!!Така ли се изразява преклонение и обич към брат и син??!!??Защо???Сега пак не се знае дали ще бъде погребан,кога и къде!След церемонията всички отишли да обядват...,а ковчега??? Той къде е??? Чака ги някъде,да се наобядват!!!Боже,про им!!!Защо не го погребаха,така както се погребват хората,да дадат възможност на всички,които го обичаха да го изпратят по улиците,така както изправихме с Даяна... И след време...след време!,да направят един ГРАНДИОЗЕН концерт в негова памет??!! Сега пак предизвикват сами с действията си спекулации и истерия около погребението му!Това не е обикновен човек и неможе да бъде погребан по обикновен начин,колкото и да им се иска!Как не го разбраха?! Той беше част от тяхното семейство,но беше част и от света,част от толкова много хора! Приживе предизвикваше неописуем фурор само с появата си,как може да си мислят,че погребението му може да се случи в тесен семеен кръг?!Майкъл обичаше феновете си и хората по принцип! Той би искал,според мен, да бъде бъде изпратен от тях! А сега какво?Само 20 хиляди в залата?!Тъпо семейство!!! Защо не дадоха възможност на хората да се простят с него и да засвидетелстват обичта и преклонението си?! Това наистина щеше да бъде най-грандиозното изпращане откакто свят светува,така както искаше Майкъл!!! Фойерверки,цветя,апл ръце...Той обичаше публиката!!! Иначе и аз плаках снощи,и не само снощи...Плача от онзи ужасен ден,в който прочетох в нета новината за смъртта му! Още не ми се вярва...Не искам да повярвам...Много е тежко! Той беше светлина...Грееше... погледи...Предизвикв обич...Изваждаше най-доброто у хората на повърхността...Призо ги да мислят за фундаменталните неща,за смисъла на живота...Той беше радост и усмивка! Той беше щастие...Сбогом,Майк

Благодаря ти Майкъл че научи много хора как да обичат и нашата ера ще те обича винаги и нека спазваме девиза на Майкъл Бъди най-добрият в това което правиш Почивай в мир

Хайде най-сетне да изстрелят кокалите на тоя маймуняк-педофил в посока Луната и да се приключи с джангъра! Аман от идиотщини, джанъм!

Аз пък смятам,че е жив!Никога не съм му била луд фен,за да кажеш,че съм изтрещяла от мъка по него и съм се хванала за идята,че не е мъртъв ,като удавник за сламка.Направих си труд тези дни и изгледах,изслушах и изчетох всякаква информация ,де що имаше ,за живота му,творчеството му и постиженията му в глобален мащаб и ,както и да си го говорим,няма по-естествен завършек на този негов живот от една наглсена,предварител планувана и добре обмислена смърт.За Елвис не знам-не ми се вярва да е жив,но Джако...Аз изгледах цялата церемония ОТ- ДО по CNN и трябва да ви кажа,че с тези ледени изражения на лицата на родителите му,на братята и най-вече на Джанет(!!!просто не трепна!!!),взех да се разколебавам в тази смърт.Много е бил изморен човекът,щял е да стане гаф с тези 50 концерта,защото е нямало да издържи на физическото натоварване и...ХОП ЛА!-Майкъл умря!Всичко е добре пресметнато ,мили хора,не бъдете така доверчиви.Апропо-еди въпрос за размисъл да ви оставя-Как,аджеба,Ку Джоунс-Кралят на соула-го бяха сложили на опелото му в отворен ковчег,как други починали ,също световно известни личности ,са били погребвани на открито,само на Майкъл ковчегът затворен?!?!Я помислете-Кой видя КАКВО всъщност има под червените рози в позлатения саркофаг??