Коментари - Фенове и близки се простиха с Майкъл Джексън | life.dir.bg
назад

Фенове и близки се простиха с Майкъл Джексън

Приключи официалната част от траурната церемония в "Стейпълс сентър”, където се бяха събрали 20 000 човека. Ковчегът с тленните останки на легендарният поп изпълнител беше изнесен от залата.

Обратно в новината

Коментари - Фенове и близки се простиха с Майкъл Джексън | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Почивай в мир Майкъл, ще ни липсваш много. Обичаме те и винаги ще те носим в сърцата си!

Дълбоко скърбя за най-светлата и велика личност на нашето време Майкъл Джексън. От дете съм му фен и винаги съм го харесвала и обичала. Обожавам песните и клиповете му!Почивай в мир Майкъл и дано сега си на по-добро място, на всички нас на планетата Земя много ще ни липсваш. Ти си велик гений, който изживя мечтата си да го обикнат и уважават всички хора по целия свят. Дълбок поклон и почивай в мир Майкъл. И аз като много други хора в този форум, съм дълбоко разочарована от всички национални телевизии в България. Нали се борят за рейтинги, къде бяха снощи???

видяхте ли,мили хора,че нищо не се е променило от Исус до днес?!Хората са си все същите-следват някого,уж го обожават,а после същите тези хора унищожават душата и тялото му.И чак тогава настава плач и разкаяние.Но ЗАЩО?Каква е тая човешка природа,която не цени ине пази тези ,дето трябва да бъдат ценени и пазени?Аз се чувствам виновна.И нищо не е в състояние да промени това ми чувство.Боли ме за човека Майкъл ,после и за гения Майкъл.Никой не го защити ,никой не каза това,което сега всички казваме.Късно е ,хора,ПАК СЕ ИЗДЪНИХМЕ!Майкъл ще ни прости,но да молим и добрия Дядо Боже за прошка,защото убихме ангелската душа ,която ни прати.И докога ще го разхождат ,като сензация в тоя ковчег,тялото му няма ли вече да почива?И как им дава сърце да лапат в петзвездния хотел,а той там някъде отново сам.Дано има друг свят,дано духът му е свободен от всяка човешка суета.И дано когато дойде денят да поема натам,душата ми срещне неговата,за да му кажа-ОБИЧАМ ТЕ, ТИ СИ КРАЛ НА СЪРЦЕТО МИ И НЕ САМО НА МОЕТО!Благодаря,че те имаше!Без него света вече не е същия,боя се ,че и аз не съм същата.Ще се моля за душата му, правете го и вие,които го обичате.

гледах го по SNN.Мисля че детето му не трябваше да се подлага на този шок все пан е малка а и на всеки е ясно че го обича.но това решава семейството.Сега всукакви думи са излишни дано приживе е разбрал че хората го обичат.Дано е отишъл в по-добър свят и е намерил покой.ПОКЛОН! БОГ ДА ОГ ПРОСТИ!

Харесвам някои песни на Майкъл Джексън, не съм от най-запалените му почитатели, но и на мен ми е много мъчно за него и снощи, гледайки церемонията, едва не се разплаках! Той е наистина е Кралят на попа и ще липсва на целия свят!

биляна напълно съм съгласна с теб за погребението на Майкъл и не разбирам семейство като неговото.какво си мислят че прават.сега ли се сетиха да го крият защо не се сетиха да го питат за здравословното му състояние и защо епил толкова хапчетазащо не се е хранил и прочие.имам чувсто че нещо го е мъчило но това само той си знае.сълзите ми текват само като помисла за него буцата на гърлото не ми се маха и ме стиска майкъл беше ангел и си остана ангел .обичаме те Майкъл и ти го знаеш.дори и след смъртта си направи така че цял свят да те гледа и се моли за теб.не спирам да мисла за Майкъл каквото и да права той ми е в ума непрекъснато -а как чаках да го вида на сцената но не в ковчек а да си развихри само както той го можеше по неповторим начин.много съм объркана и не искам да е истина.болката ми е толкова силна че всичко около мен ми изглежда черно и бяло всичко е безцветно .

Откакто е умрял не спирам да слушам неговите песни докато работя на компютъра и си мисля, че всъщност той ще живее с музиката си. Нямам чувството, че си е отишъл. Вчера гледах церемонията по CNN. Дори не бих си помислила да измъчвам духа си с безумните преводи и коментари на наши телевизии. За мен церемонията беше трогателна. Сигурна съм, че публиката беше стъписана от присъствието на роднините и реагираха по-въздържано. Всичко беше на място. Слушах трогателните и хвалебствени думи на говорещите и си казах, че ако всички тези хора се бяха обединили и го бяха подкрепили през последните отчаяни за него години, сега той щеше да бъде сред нас. Жалко е да разбереш, че човек с такъв творчески потенциал, с толкова финансови възможности е бил самотен, отритнат и толкова нещастен. Наистина жалко за него!

Ти си пълен позор за всичко и всичко бе, ние ли си губим времето във форумите? А товоето малко и нищожно мнениице, който никой между другото не го иска тук кой го написа? Маменцето ти ли или татко ти? РАБОТЯГА ТАКЪВ! Аре марш у лево!

Биляна, подкрепям те напълно. Трябваше да стане както с Даяна. Хората имаха възможност да се сбогуват с нея. Това заслужаваше и Майкъл.

Биляна, подкрепям те напълно. Трябваше да стане както с Даяна. Хората имаха възможност да се сбогуват с нея. Това заслужаваше и Майкъл.