Райна и Фери спечелиха първия сезон на VIP Dance
Фолкпевицата Райна и актьорът Фахрадин Фахрадинов спечелиха титлата във VIP Dance, заедно с професионалните танцьори Светлин Димитров и Сашка Димитрова.
Обратно в новинатаКоментари - Райна и Фери спечелиха първия сезон на VIP Dance | Лайф.dir.bg
Коментари
Bravo!!! Suvsem zaslujeno, za6toto te bqha tam da tancuvat, a NE da pravqt shou! Nai-dobrite - Raina i Feri!!! Chestito!!!
Браво бре овци (ударението е на о). Гледате тъпи недоклатени предавания , гласувате , пълнейки им гушите на ония двамата мухъли , пък после що сме такава нация. Има и други канали , от които можете да научите нещо по-полезно от нестихващите простотии по националните ни телевизии. Ма те много добре са ви преценили , както чувам , с много затрогващи сериали ви радват. Връщаме се на ниво робинята изаура , разликата е в мобилните телефони само. Прост народ - слаба държава.
Прекрасното във всичко това е че най-накрая онези, които имаха смелостта да кажат, че искат победа и да работят за нея, бяха подкрепени от народния вот. Освен това позитивното е, че Райна макар и поп-фолк певица не показа никакъв поп-фолк, напротив! През цялото предаване се виждаше, че тя избягва този имидж... Аз се радвам на това. Помислете реално - тези момичета пеят чалга, защото в България има хора, които плащат за да я слушат. И в стила на позитивното мислене: хайде да се обединим ЗА българската истинска фолклорна музика, а не против чалгата. Докато има хора, които плащат за чалга - тя ще съществува! Но ако онези, които харесват български фолклор го заяват високо, току виж се окаже, че някое от тези момичета запее онова, което е учило - фолклор! Аз съм ЗА България и много ми се иска хората да станат малко по-позитивни!
айде стига с тая чалга - като се хваните за нещо и го дъвчете .... много съм против чалгата. Но тук нямаше нищо общо - това си бяха танци и толкова. Какво все намесвате чалгата. И какво им в свободното на Мария и Борби - че се правят на маймуни!?!?! и се лигавиха. Моите фавотити бяха Симона и Крум. След това Райна и Фери. И това трябваше да е истинския финал. Боби и Мария вднъж отпаднаха - това само по себе си говори. Имаха добри танци-но не бяха най-добри!!! НЕ! Аз съм доволна за победителите - напълно заслужено и достойно. Райна всеки път преживявя танца - не излиза просто да се покълчи, а играе истински и със сърце. И изглежда много по-по добре от Мария. Браво! и поклон!
Много съм доволна, РАЙНА И ФЕРИ са неотразими, заслужиха победата си ... ЧЕСТИТО ОТ СЪРЦЕ !!!
Въпреки торерирането от страна на водещите на другия отбор-спечелиха най-добрите и чаровни танцьорилУчителите им също бяха великолепни !!!
ах Райне ..Райне ако знаеш кво ти мисля...веднага ще се хвърлиш в обятията ми..браво на Райна , гореща танцувачка и най добрата..преди 11 години я заобичах с една нейна песен ..чух я в автобус на път за Рилски манастир...обичам си аз Райна...има страхотно тяло и е красива като цяло...хвала
Specheliha nai dobrite v tancite! Neznam zashto ima tolkova tupi hora, koito mesqt tancite s chalgata. Tuk stava vupros za tancuvane, a ne za chalga. Ako Raina e chalgadjiika, a az ne mislq che e takava, tq tuk v tova uchastie ne e peela, za da mislite che chalgata pecheli. Taka che daite komentar za tancuvaneto, a ne za chalgata. Neka budem po umni i korektni, a ne naivni i tupi!
Аз съм много щастлива,че успява Райна и Фери да спечелят,аз имам известно участие в тяхната победа,защото в последния половин час изпращах над 100 sms-а,със пълното съзнание,че гласувам за един състав,който изглежда много добре,като визия,като интелигентно излъчване,като европейци,особенно Райна,със нейната неземна красота,изящество,из усет към танца и портнъорите.Това момиче заслужава да носи много корони и да прославя България по света.Аз съм на 64 години и имам внучка на 12 години и мечтая,моята внучка да изглежда като Райна,и да е толкова изящна кято нея,дано. А на Боби мястото,беше точно,защото неговата визия е малко комична и несериозна,не е представителна като на Райна.Много обичам Райна,и без да я познавам и желая много успехи в живота, и я съветвам,Константин не й приляга,не й прилича по нищо.Той също е комичен и смешен,несириозен
а двете трътки- водещи очевидно не бяха доволни. Явно разликата е била така голяма че не можаха да изманипулират резултатът.
ако си губех парите и времето сесемеси и грледане неотлъчно за това предаване щях да гласувам за тях. Защото те показаха как можеш да израснеш почти до професионално равнще, отнасяха се сериозно към работата като професионалисти и най- важното имаха талант който разгръщаха в ученето. Те имаха хъс за победа а това се наказва с победа.
Райна и Фери заслужаваха, те бяха мойте фаворити...., а тези, които смятат, че Боби и Мария са по добри от тях нищо не разбират, аз не харесвам чалгата, но тук гледаме танците, а не песните
Това не беше състезание по пеене, по гимнастика, по актьорско майсторство и т.н., а по ТАНЦИ! Независимо кой каква професия има от участващите, журито /Н. Робева/ трябваше да се отнася с уважение към тях, а беше демонстрирано очебийно доза пренебрежение към някои от участващите.Спечелих най-добре танцуващите, заедно с подготвените си и скромни треньори, които винаги леко оставаха на заден план и караха да изпъкват звездите.Поздравлени и за тях.
конкурс, победа фворити ок, но що се онася до двамата водещи-ужас.Момчета, погледайте малко чужди предавания поучете се малко на сценично поведение.С това водене развалихте Music idol, сега и това, и все се надяваме че ще станете по-добре и ще вземете поука, но вие изобщо не разбирате, че шоу на водещите няма нищо общо с шоуто на клоуните.Никакъв професионализм.
ВЪЗХИЩАВАМ СЕ НА РАЙНА.БРАВО НА ФЕРИ И РАЙНА.ТЕ СИ ЗАСЛУЖИХА ПОБЕДАТА.А СЕГА КОЦЕТО КАТО ГЛЕДА ЧАРОВНАТА РАЙНА МОЖЕ САМО ДА СЪЖАЛЯВА.ГОЛЯМ ГЛУПАК ИЗЛЕЗЕ КОНСТАНТИН
Фахрадин и Райна определенно бяха добри и много добре играха по време на целия конкурс, що се отнася до финалният танц,беше наистина зле, и не разбирам коментариите на журито, защото това бяха коментарии все едно на случайни хора, а не професионални танцьори.Та те дори елементарен синхрон нямаха за което работеха три месеца а синхрона в една двойка трябва да се оценява на първо място.Наистина Фахрадин и Райна бяха добри, но това което показаха МАрия и Боби беше наистина като за финал и показаха танца на победителите.Що се отнася до коментариите, хора, спрете да обръщатте чалга малга, та няма нищо общо с чалгата бяха добри а това че пубкликата на чалгата е повече е ок, но да бяхте гласували за вашите фаворите.Пак повтарям отборът на Райна ми беше фаворит, но подкрепям Гала, че не само танци трябжа но и сценично поведение и шоу а това го показаха само Боби и Мария, и по финала беше ясно че те трябва да са победители!
Според мен Райна танцува много по-добре от Мария, докато Боби е по-добър от Фахрадин. А за да се определи кой е по-добър на последния танц, трябваше не просто една и съща музика, но една и съща хореография. Според танцът на Райна повече подхождаше на посланието на песента, отколкото ефектната латино интерпретация на Боби. Както и да е, те ми бяха фаворити от самото начало и съвсем заслужено спечелиха!
Tova e istinska pobeda,Neshka Robeva i se iskashe Simona da specheli no ne uspia.Vednaj da se sluchi neshto istinsko v tazi skapana darjava. Bravo na Raina i Fahradin, te tancuvaha nai dobre.
Браво на Райна и Фери! Видяхте ли физиономията на Нешка?Кофти и беше на жената,но трябва да го преживее.ТЕ ТАНЦУВАХА НАЙ-ДОБРЕ!!! Това шоу беше за танци.Циркаджийските номера-в цирка.Гимнастическит номера-при спортните състезания.ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ! БЯХТЕ ЧУДЕСНИ!
Поздравления за победителите! Те бяха достойни за мястото,което им определи вота на мнозинството. Непри впечатление ми направи,че в подкрепа на подгласниците бяха впрегнати все хора хранени от нова тв,воглаве с водещи и жури. Хубаво е,че непредубения зрител вече не може да бъде подведен.И нека организаторите на подобни прокти да са наясно с това.
Честито на победителите-Райна и Фери, както и на Сашка и Светльо! Бяха най-добрите още от първия ден. Симпатизирах на исключително симпатичните и трудолюбиви Боби и Мария много, още когато журито им се цупеше и ги пращаше на номинации през една седмица, и се надявах все пак да стигнат до последните четир, защото го заслужават напълно. НО! Вчера разликата им с Райна и Фери в самия край щеше да е не повече от 1-2 процента , само че идиотските последни десет минути на ВИП ДЕНС-глупостите на Гала, Витомир(тоя пък?!) и най-вече на Андрей, на Нешка и Галена, както крясъците и освиркванията на клакьорите в залата, дето го превърнаха едва ли не в съд за Райна постигнахаточно обратното-вдигнаха разликата между двата отбора на финала до толкова големи проценти. И правилно стана така!!!Да не се правят на по-умни от публиката, заради коята е цялата дандания, все пак. Още веднъж-честито на най-добрите-Райна и Фери!!!
ех, българино, пак не ме разочарова... дай ти на тебе да бичи чалга, да пляскаш жената по друсащия се целулит и да се кефиш на ефтинджос звезди...
А как ще коментирате клипчето, което се излъчи след отпадането на Симона и Крум? От къде продуцентите са знаели, че те ще отпаднат, за да заснемат това клипче, в което участваха само Райна, Фери, Мария и Боби????
Еми...честито!!!! И двата отбора бяха добри. Боби и Мария -забавлявахте ме и ви харесвам най-много...Да живеят дългите хубави крака и нестандартното мислене..!Нека повече хора се научат да четат между редовете...Аре лек ден!!!
Az samo ne razbrah, tova su6tata Raina li e ot Vip Brother, koqto ne sprq da mrunka i da pokazva prostiqt si nrav? Ako e tq mnogo jalko, za6toto pokazva, 4e ve4e cenosnata sistema na bulgarina e izklu4itelno prognila i lo6a. Tova, 4e vuv Vip Dance gi predstavqt vinagi v polojitelni svetlina tova ne ozna4ava, 4e te naistina sa takiva.
Всички финалисти са победители щом стигнаха дотук, но наистина с най-много способности, излъчване и изящество бяха Райна и Фери. И за сведение на зло- не зная нито една песен на Райна.
SVETLU I RAINA I FERI I SASHKA ZASLUGIHA TAZI POBEDA BIAHA BETON!!!!!!!!!!!!!!! PRISASTVIE NA SCENATA! OSHTE MI E HUBAVO-TOVA BIAHA MOITE FAVORITI!
ама какво пишат някои персони тука за чалгата, какво общо има тя с предаването, Райна нито е танцувала на чалга, нито се е проявявала по време на шоуто с такива изпълнения, гледайте си работа, важното е, че момичето има излъчване, стои добре на сцената, изпълва я просто и танцува великолепно, има усет към танците, тук чалгата няма нищо общо и престанете, щото междудругото всички слушат чалга, кво се правите на интересни
БРАВО НА РАЙНА И ФЕРИ! ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ ТЕ МИ ХАРЕСВАХА НАЙ-МНОГО И ПУСКАХ ЕСЕМЕСИ САМО ЗА ТЯХ. ЧЕСТИТО! ВИЕ СТЕ ВЪРХА! ПОЖЕЛАВАМ ВИ УСПЕХ ВЪВ ВСИЧКИ НАЧИНАНИЯ!
БРАВО НА РАЙНА И ФЕРИ! ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ ТЕ МИ ХАРЕСВАХА НАЙ-МНОГО И ПУСКАХ ЕСЕМЕСИ САМО ЗА ТЯХ. ЧЕСТИТО! ВИЕ СТЕ ВЪРХА! ПОЖЕЛАВАМ ВИ УСПЕХ ВЪВ ВСИЧКИ НАЧИНАНИЯ!
Златната мечта на опосумите да влезнат в чалгата. Жалко за Боби и Мария бяха блестящи. Вместо тях някаква чалгарка и миризлив турчин да лапнат награда от съмнителни СМС-и. То ако със СМС се става звезда требва и аз да съм президент.
БРАВО НА РАЙНА И ФЕРИ! ЗАСЛУЖЕНА ПОБЕДА! С УДОВОЛСТВИЕ ГЛЕДАХ ШОУТО ВСЕКИ ПЪТ ЗАРАДИ ВАШЕТО УЧАСТИЕ. ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ЗА РАДОСТ НА ФЕНОВЕТЕ СИ!
Златната мечта на опосумите да влезнат в чалгата. Жалко за Боби и Мария бяха блестящи. Вместо тях някаква чалгарка и миризлив турчин да лапнат награда от съмнителни СМС-и. То ако със СМС се става звезда требва и аз да съм президент.
CELIA OTBOR GO ZASLUGAVAHA MNOGO! SNOSHTI BIAH I AZ SHTASTLIVA S TIAH!!!NEVEROIATNA EMOCIA-BIAHA NAI DOBRITE NAISTINA! RAINA I FETI I SVETLIU I SASHKA BIAHA SUPER!
Браво наРайна и Фери продължавайте така млади и красиви деца давайте добър пимер на подрастващите желая ви да сте много щастливи и да ви се сбъдват мечтите през тези три месеца вие ме зареждахте положително от екрана а сега ще ми липсвате бъдете здрави желая ви още по големи успехи на вас и на Светлин и Сашка защото и те бяха чудесни прдължавайте да се развивате нагоре към върховете успех
БРАВО РАЙНЕ ТИ СИ ЕДИН СИЛЕН ЧОВЕК. ЗА СИЛНИТЕ ГОСПОД Е ОПРЕДЕЛИЛ СПЕЦИАЛНИ МЕСТА.ТОВА СА ПЪРВИТЕ МЕСТА.ПОЗДРАВЛЕНИЯ.
Razbira se che zaslugavaha da specheliat! Nito edna gena ne tancuvashe po dobre ot Raina. Opredeleni biaha nai-dobrite. No spored men Triabvashe da sa na final s Simona i Krum. Govoria samo i edinstveno ot gledna tochka na tancite.
Едно голямо браво и за Фери. Той и Райна са чаровни, желая им много здраве и големи успехи в живота.Браво
Андрей явно маниполираше публиката за своите любимци Мария и Боби.Не обективноста се наказа.
Наистина си заслужиха победата..с много труд...спортназлоб и невероятна визия! Поздравления! И не мога да разбера какво тук има общо чалгата...бъдете обективни...не смесвайте понятията! Тук се печели за танци, а не кой какви силикони има, задници...и т.н
браво спечелиха най добрити, а Мария и Боби са просто с лигаво поведение, Боби израстна като танцьор, но Мария си остана малко дървена.На Райна господ и е писал шестица останалото е труд и амбиция.Браво! Що се отнася до чалгата, ами тя пее и народни песни, къкво ще кажите? Трябва да си изкарва и пари, а щом може с чалга нека ги изкарва.