Подарък - звезда в небето е хит за Св. Валентин
За хладилника може и да има криза, но при любовта очевидно няма. Подарък звезда в небето стана хит за Св. Валентин.
Обратно в новинатаКоментари - Подарък - звезда в небето е хит за Св. Валентин | Лайф.dir.bg
Коментари
Много правилно :) Не може да се продава нещо, което никога не е било нечие и никога няма да е нечия собственност освен на вселената !
По-добре си подарете дърво в гората ,може да се пипа и сече и топли и само пинокио него кръщавайте да не плагиатсвате .или шепа пясък издавам сертификат за нея че е от планетата Земя и е ваша само 5 лв.,или сняг от царигдско не почистен от фъндъкова издавасе сертификат от пирогов +30 дни болнични.
Поредната мрежа за ловене на баламурници. Това ми звучи като да си купиш парцел на Луната, хем си я виждаш всяка вечер и то без телескоп.
Това поне е романтичен подарък.А тези,които дават хиляди за еднакви номера на колите или телефоните си какво получават?