Коментари - Подарък - звезда в небето е хит за Св. Валентин | life.dir.bg
назад

Подарък - звезда в небето е хит за Св. Валентин

За хладилника може и да има криза, но при любовта очевидно няма. Подарък звезда в небето стана хит за Св. Валентин.

Обратно в новината

Коментари - Подарък - звезда в небето е хит за Св. Валентин | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Аплодисменти dada

Dokato ima baluci - 6te ima i izmanici. Da im prodavat zvezdi po 1300lv...muhahahaa

Много правилно :) Не може да се продава нещо, което никога не е било нечие и никога няма да е нечия собственност освен на вселената !

А мойта зуза иска само остров..........

По-добре си подарете дърво в гората ,може да се пипа и сече и топли и само пинокио него кръщавайте да не плагиатсвате .или шепа пясък издавам сертификат за нея че е от планетата Земя и е ваша само 5 лв.,или сняг от царигдско не почистен от фъндъкова издавасе сертификат от пирогов +30 дни болнични.

Поредната мрежа за ловене на баламурници. Това ми звучи като да си купиш парцел на Луната, хем си я виждаш всяка вечер и то без телескоп.

Това поне е романтичен подарък.А тези,които дават хиляди за еднакви номера на колите или телефоните си какво получават?

Това поне е романтичен подарък.А тези, които дават хиляди за еднакви номера на колите и телефоните си какво получават?