Еротичната звезда Анджелика иска да напусне Big Brother
Анджелика Петрова вече не е доволна от условията в Къщата на Big Brother Family. Тя е разочарована от това, че не е получила багажа си и трябва да стои по халат. Анджелика дори обмисля да напусне риалитито, ако багажът й не пристигне скоро.
Обратно в новинатаКоментари - Еротичната звезда Анджелика иска да напусне Big Brother | Лайф.dir.bg
Коментари
Съгласна съм с Лора! На мен ми е интересно и мога да му призная на сценариста ,че е добре замислено.Има много замисъл и идея.Жалко само ,че няма нормално средностатистическо семейство.Повече жени тук са със основно и средно образование.Жалко.Ху ...но необразовани.
Малко извън темата: Уважаеми дами и господа, Прегледайт си коментарите, вземете един правописен речник и тогава ще разберете в каква НЕГРАМОТНА държава живеем. След това коментирайте останалите.......
до къде ли още може да се падне в стремежа към печалба...вярно е,че има достатъчно тв канали и на когото не му харесва предаването няма да го гледа,но не е там въпроса;възмутително е всичко,което ни показаха снощи,а какво ли предстои;как е възможно да няма организация ,която да се намеси и да извади децата оттам;възмутително!! не мога да се съглася,че това,което ни показват е моделът на българското семейство или пък че това са красивите български жени. Красиви са жените от турските сериали,а тези са просто набедени красавици
Поредното шоу на уродите /freak show/. Това иска да гледа БГ чалгаря, това му се сервира.
избрани са семейства ,които да правят сеир,за да има гледаемост,а на българина това му трябва.Не мога да се съглася с такава извадка от народа,тези които не познават българското семейство наистина ще си помислят,че двойките са се събрали без любов живеят по принуда, и че са скандални.не е така ,а къде е ивадката от щастливите семейства,които държат на морала,на семейството на традициите,така ви оттърва и показвате некоректно нещата, такъв модел семейство който показвате е доста опасно за младите хора ,знаете как се възприемат нещата бързо, имат заразен характер ,разпространяват се като вирус и по този начин ще се унищожат и малкото останали морални ценности в днешните млади хора.
Big Brother e porednata prostotiq, nqma li institucii koito da sprat izly4vaneto mu, ako tova e izvadka na bylgarskoto semeistvo...nqma6e li nqkoe normalno semeistvo?! i na vsi4koto otgore 6te go davat v 8, kyde e SEM?
г-н Тупарев,г-н Кънчев и т.н. познахте ли своите семейства в тези които вкарахте в Биг Брадър.Или това пожелавате на своите деца.Срам и позор за Вас като продуценти и водещи.Какъв качествен подбор и извадка от българското семейство,а може би и вие спадате към тях.Къде са примерите на нормалното българско семейство което не живее с 3000 лв. на месец и въпреки всичко възпитава децата си на честност и доброта.Изложихте странат ни в света още веднъж/само това беше останало/.
Имам едно предложение към всички, които четат коментарите: НЕ ГЛАСУВАЙТЕ ПО НИКАКЪВ НАЧИН! Тия, дето ни правят на маймуни с такива пошли простотии НЕ ЗАСЛУЖАВАТ да стават милионери с парите ни. С нашите пари правят маймунски цирк, а ние ги прави богати...
АБЕ КАКВО ИСКАТЕ ВИЕ БЕ?АКО ВКАРАТ СВЕТЦИ КОЙ ЩЕ ИМ ГЛЕДА ШОУТО.ВАЖНО Е ИНТРИГИ ДА ИМА.НЕ ВИ ХАРЕСВАТ ЖЕНИТЕ-ЧЕ ТО ДА НЕ Е КОНКУРС ЗА КРАСОТА.И КАТО ПРЕДАВАНЕТО ВИ Е ПОД НИВОТО ЗА КАКВО СТЕ ГО ГЛЕДАЛИ,ЧЕ СЕГА И КОМЕНТАРИ ПИШЕТЕ.Я М.....ТА ВИ!
Това предаване е абсолютна подигравка с нормалния българин. Да се намесят СЕМ или както се казват онези, дето нищо не контролират, прокуратурата и другите компетентни органи и да го забранят това предаване за извратеняци и олигофрени. Ако пък наистина вътре има и деца - организаторите на това предаване са за съд!!! Ако управляващите тази телевизия искат да си вдигат рейтинга чрез скандаизиране на обществото, поне да не им се позволява да объркват понятията на младото поколение. ТОВА ПРЕДАВАНЕ Е АНТИБЪЛГАРСКО !
Щастлива съм, че малко хора- поне се надявам да е така- ще познаят себе си в този Биг Брадър. Не искам да вярвам, че нацията ми се състои само от курвеещи сервитьорки, еротични моделки, домакини и там какви имаше още, с промити от кинтите глави, които масово раждат преди да навършат 18 и живеят в някакви съдружия на принципа бой, е... и сръбска музика. Жалка гледка, нали това не е представителната част от обществото?
Щастлива съм, че малко хора- поне се надявам да е така- ще познаят себе си в този Биг Брадър. Не искам да вярвам, че нацията ми се състои само от курвеещи сервитьорки, еротични моделки, домакини и там какви имаше още, с промити от кинтите глави, които масово раждат преди да навършат 18 и живеят в някакви съдружия на принципа бой, е... и сръбска музика. Жалка гледка, нали това не е представителната част от обществото?
Това ли е извадката на нормалното българско семейство???? Защо всички избрани жени са проститутки?
Що се отнася до децата, те влизат със съгласието на родителите.Какво са виновни институциите.А че родителите им не са добре, то е видно.Но смятате ли, че нормално семейство ще влезе вътре. Неееееее
Sram me e ot tazi bulgarska pornografiq ot kude namerihte tezi BOKLYCI ako tova e krasota i bulgarsko semeistvo zdrave my kaji
Освен стриптизьорки, порно звезди, и разни там извратеняци, аз друго в Big Brother не видях. Простете, само двойката - пенсионери са най-качествените хора. Те въобще наясно ли са къде са попаднали? Ама всъщност, кой ще дойде да влезе в къщата
Аз не видях едно нормално семейство. Защо не казвахте образованието на хората, които вкарахте?Не съм съгласна, това е извадка на БГ семейства - това е боклук което сте вкарали.
Снощи един симпатяга пред цяла България заяви, че е праснал оная хубавица като е била на 12 или 13. Хора имаме и педофил там - требе си и прокурор в къщурката ;)))
mnogo se radvam 4e pochna novia sezon s netarpenie go 4akax. pozdravi ot vsichki nas balgari v chicago.
Всеки чужденец, който е гледал предаването може смело да си помисли, че българка и проститутка си е едно и също. Продуцентите се бяха постарали. Женската половина с тоалетите и грима също. А пък може и да си е представителен за държавата този публичен дом, който сега вече ни сътвириха.
Толкова мръсотия се изсипа от екрана, че нито блясъкът на шоуто, нито луксът , нито лъскавите парцалки на участниците успяха да я скрият. Гледайки, се чувствах все по-омърсена и все по-унизена. Как ще живеят децата в толкова замърсена и болна среда - замърсена енергийно, духовно и микробиологично. Кой ще спаси децата от невежеството и безотговорността на родителите им?!
От цялата тази пасмина май порнозвездата и бившият таксиметров шофьор са най-свестните...коет не говори никак добре за останалите. :)
ако това наричате социален експеримент където сте избрали 2 семейства със средно образование то тогава аз се срамувам че сме стигнали до там. не видях едно младо модерно семейство с нормалне начин на живот, ценности и добра работа.ЗНАЧИ ТОВА НЕ Е СОЦИАЛЕН ЕКСПЕРИМЕНТ А ИЗБИРАНЕ НА СКАНДАЛДЖИИ И ЦИРКАДЖИИ ЗА ВДИГАНЕ НА РЕЙТИНГА И ЕСТЕСТВЕНО ЗАТУПЯВАНЕТО НА НАРОДА НИ ЩЕ Е В ПЪЛЕН ПРОГРЕС И СЪМ СИГУРНА ЧЕ ТОВА ШОУ, КОЕТО СИ Е ГЛАВНО ЗА ПЪЛНЕНЕ НА ГУШИТЕ НА ПРПДУЦЕНТИТЕ И НИКАКЪВ СОЦИАЛЕН ЕКСПЕРИМЕНТ, ЩЕ СЕ ГЛЕДА МНОГО!!!
Отвратена и погнусена съм. Не намерих сили да го гледам докрай. Ако това сме българите, тежко ни.
Абе хора, такава ли е българската? По-голямата част от жените там нещо ми циганеят! Що така?
е извадката за българско семейство ,чудя се моето семейство какво е?Защо биг брадър не усигори самостоятелни стаи на семействата с деца?Как може тези деца да спят в стая с чужди хора,да ползват санитарни помещения,които ползват и напълно непознати.Веднага да се намесят институциите.
То на теб ти личи, че освен че си неразбрала си и с малко умствен багаж. То явно това е причината. Гледкай тогава! И все по малко неща ще разбираш! След още два- три биг брадъра ,само ще гледаш тъпо...
Защо институциите , които се грижат за децата , не се погрижат за тези деца , които ще съжителстват с такава измет. Или те действат ,чак когато стане късно. Еротични модели ,танцьорки ,актриси ,скинари и т.н. Някой трябва да осъди тоя Тупарев за тези порнографии ,които се изливат по национална тв. И това не е извадка от българските семейства, обижда ме това. Това са най обикновени к.....и. Къде са образованите и красиви бълг жени?
Стига сте го коментирали - Биг Брадър е за простолюдието и под средната класа. Те си го гледат и си го харесват. И ще гласуват глупаците, а Нисо Тупарев ще става милионер.
naistina e vreme dosta organizacii da se zamisliat za decata. samo na men li taka mi se stori ili vutre vlezna semeistvo s decata si, chiato fondacia se e izpravila sreshtu vlizaneto na deca v big brother? no comment!
да гледам поредното безумие. Колко от сценаристите и продуцентите биха пуснали децата си в т.н.къща?
Ако това се счита за средностатистическо и нормално българско семейство, то това означава че аз живея в ненормално такова-там където на почит са книгите, морала, честността, трудолюбието, уважението, приятните разговори, взаимната обич и доверие в човека до мен.... Изобщо нямам думи. то вярно, че света е шарен, но в това т.нар. предаване не успях да се идентифицирам с нито един от тези субекти. ЗА ЩАСТИЕ!!!!!!!!!!!
Не съм почетателка на Биг Брадър и винаги съм считала, че не е редно да се излага личният живот на хората на показ, но не мога да не призная, че този път Биг Брадър ни предлага да се изправим лице в лице с истината за това, как живеят и какви са взаимоотношенията в повечето семейства у нас. А истината никак не е приятна, както се видя още от първата вечер. Сигурна съм, че много хора ще познаят себе си в героите на Биг Брадър Фемили. За съжаление! Много хора ще нарекат това простотия. А аз мисля, че българинът си е наложил да живее в лъжа, да симулира семейно щастие, морал и просперитет, да играе роля в обществото и да се гърчи сам в своето нещастие. Малко са семействата, успели да постигнат хармония, разбирателство и взаимно уважение. Убедена съм, че това ще видим и това ще се потвърди в настоящия Биг Брадър.
ми що гледате като не го одобрявате !за да знаете какво не харесвате ?гледам го - макар и не редовно и всеки път си мисля,че(божем!) тоя път може и да е нещо свястно !нищо не става,обаче глрдам! както казва една моя колежка :обичам да ми е гадно !.чао-утре пак.