Коментари - Еротичната звезда Анджелика иска да напусне Big Brother | life.dir.bg
назад

Еротичната звезда Анджелика иска да напусне Big Brother

Анджелика Петрова вече не е доволна от условията в Къщата на Big Brother Family. Тя е разочарована от това, че не е получила багажа си и трябва да стои по халат. Анджелика дори обмисля да напусне риалитито, ако багажът й не пристигне скоро.

Обратно в новината

Коментари - Еротичната звезда Анджелика иска да напусне Big Brother | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

И всичко това - разрешено законно! Боже, пази България! Умни хора, вие няма да гледате това идиотско предаване. За останалите ми е много, много жал.

Гледайте го но, не гласувайте! Ще си хвърлите парите на вятъра. Ако това беше извадка от българското семейство нямаше на кастинга да търсят специално разни проститутки, травестити, затворници,наркомани хемафродити... Само на първото издание на Биг Брадър имаше някакви по-нормални хора, а в следващите сезони все едно ги взимат директно от следствието. Сигурно целта е България да се превърне на долнопробна кочина пълна с отрепки, но все още има нормални хора въпреки трудния живот!

Глуости - не вярвам, че на това прилича българското семейство.. И все пак масово съм срещала такива образи по кафетата - отговорни майки, които клюкарстват с други отговорни майки, с количките до тях и кълба дим около бебешките главички. Но въпреки тази дейсвтителност, която се вижда по улиците, мисля, че образът, които продуцентите са избрали за българското семейство, е преувеличен (поне силно се надявам..) Съгласна съм с изказалите се преди мен - това предаване забавлява хора далеч под средната класа и те ще си го следат. Жалкото е, че тази простотия и порнография се налага на интелигентните хора. И после защо с всяко изминало поколение курвите стават все по-млади... ? И тъй като интелигенцията масово замира или бяга в чужбина, простаците ще (до)завладеят страната. А тези от телевизията, за да си пълнят гушите, ще предлагат програми, които задоволяват простолюдието. Аз съм във Франция. И тук има същите предавания, но нивото на участниците силно се различава. И въпреки това, дори и тук, пак най-нисшите класи ги следят с интерес... Извине ме за вниманието.. Приятен ден !

Ама я си представете 10 норм. с-ва - да си гледат ТВ, да четат книжки, да си бъбрят за ежедневието... Все едно всички са на санаториум примерно и се запознават... Еми кой ще ги гледа повече от 10' - никой.

Що не вкарат и организаторите вътре, че да им драснем клечката, така ще намалим боклуците в БГ.

Абе хора, питате къде са образованите български семейства - повечето отдавна не са в страната ни, защото ги унижиха и изгониха, а тези които са останали с угасващи надежди за спасението на страната ни НЕ БИХА ОТИШЛИ НА КАСТИНГ

Както каза ортопеда на сина ми: Ако някой в предишният си живот страшно много е съгрешил, то се преражда в българин . Жалко ама изглежда е прав. Профанска работа!!!

Потресох се от средностатистическ извадка на българското семейство. Ако това наистина е репрезентативна извадка, то е по-добре да се замислим къде живеем.

Bez da swm gledal i edin Bradwr znam, che tova e pwlna prostotia i gavra sws zritelite. A kakvi pari se trochat! Tezi pari ne mogat li da se nasochat kwm lekuvane na bolni deza?! Otdavna swm obiavil pwlen boikot na Nova televizia i vwobchte ne ia gledam. Swchtoto se sluchva s goliama chast ot moite priateli,rodnini i poznati. Ne sme superinteligentni, schitam, che sme sredna klasa hora /ako ima takava v Bwlgaria/. Mislia, che v podobni prostotii triabva da se namesva i CEM!

АКО ВЛЕЗЕ НЯКОЕ НОРМАЛНО СЕМЕЙСТВО КОЙ ЩЕ ГЛЕДА ПРЕДАВАНЕТО?ЩУМРЕТЕ ОТ СКУКА

Боже, та там няма едно нормално семейство.И все си мисля че е трябвало да кръстят предаването Биг Публичен дом.Незнам това ли е идеала на продуцентите за семейство.И най - вече за примера който ще дават на децата вътре и децата които гледат формата

гледах в една далечна държава биг брадар пак имаше за награда автомобил и апартамент-ЛУКСОЗНИ ,но и хората показаха ЛУКС,ЗНАНИЯ ИТАЛАНТ а тези НАШИТЕкато ги гледаш горките-простотия грозотия и голотия !

Гледам и не вярвям на ушите си! За съжаление това е истината! Но се питам защо не вкараха поне едно семейство, в което наистина хората се обичат, уважават и имат различна професия от стриптизьорка, сервиторка, безработна, шофьор. Другото което ме втрещява е че жените приличат на травестити. Да му имам вкуса на Ники Кънчев и на тези които са ги избирали.

Долу Тупаревци и сие-станали милионери с простотиите,които поднасят на хората.

Жалко, че това е модела на съвременното българско семейство.

предаването е абсолютна простотия - за простолюдието, което иска сеир, понеже има манталитет подобен на предаването. Но очевидно вичко това е бизнес - да се правят пари от едно котило, нямащо нищо общо с придванието на уважаваща себе си медия. Една медия следва да е призвана да излъчва предавания с по-висока естетическа и морална стойност.

А какви семейства очакване да вкарат в Биг Брадър. Обикновено средностатистическо семейство??? Образовани хора??? Първо хората в такова семейство са заети да РАБОТЯТ, децата да ходят на УЧИЛИЩЕ и няма да се занимават с подобна глупост. Второ те ще бъдат откровено СКУЧНИ и ще противоречат на целта и сценария на това предаване, които са с цел да се показват пошлост, простотия и сеир.

разбрах , че се правело за първи път в света ... В България ??? Това ще е много , ма много пошло и тъпо. Степенуването ще е така - тъпо , по-тъпо , най-тъпо , мега тъпо , ултра тъпо , нечовешко - БигБрадър фемъли.

Знаете ли как се играе на Big brother ? Ами играе се ето така, седиш си и не правиш нищо,снимат те и те хранят и накрая някой взема наградата както си седи на дивана в къщата.

Пълна измет, пълна простотия! Това ли е представителна извадка на българското семейство??? Просто снощи докато ги гледах тия олигофрени ми идваше да повърна! Отвратттттттттт! Каквито хората, такава държавата!

Еййййййй хора.Какви институции каква грижа за децата бе я вижте родителите,те нямат морал ,няма любов ,няма отговарност при тях всичко е пари.Ако това е поколението на прехода вече сме на дъното .Срам ме е че, съм българка.Срам ме е че живея в България.ДОНО ДА ГРЕША.

за бога братя! бойкотирайте го това предаване. без sms, без да купувате стоките и услугите които се рекламират в паузите.България я направиха една голямя ЧАЛГАДЖИЙНИЦА...

Дамата обеща, че по 2 часа на ден ще оставя тялото си да почива, разхождайки се чисто гола.....ТАМ ЩЕ ИМА ДЕЦА????....КАК ЩЕ СЕ РАЗХОЖДА ПРЕД ТЯХ???АКО ТОВА БЪДЕ ДОПУСНАТО....НЕ ЗНАМ В КАКВА ДЪРЖАВА ЖИВЕЕМ!!!

Този път са ги събрали от кол и въже...... Това ли е българското семейство? Не мисля, че това е така. Абе то едни нормални не видях.

Не знам ТОНИ но си прав ,много ми изглеждат такива и с държанието и отношението към жените си . Ако това е извадката на народа е много жалко . На мен ми прилича на детското предаване кой е по по най но този път по тъпотия, поне така виждам повечето от участниците в шоуто . За сега нормална двойка ми изглеждат възрастните хора , но към тях имамнай-голями резерви / малък опит малък мошенник ,голям опит голям мошенник / имам в предвид дали няма да се окаже държавата да ти плаща цял живот за да направиш кола движеща се с вода... Пък знае ли човек щом ще измислят говорещи марулки говорещи с нежно гласче изяж мен аз съм най-вкусна. Втория ми довод за възрасната двойка е - като знам комшииката ми с 130 апартамента на морето как си извади инвалидна пожизнена пенсия а нито е болна нито е циганка прост си плати 100 лева преди 4 години за пожизнене пенсия . Мен пък щеше да ми е интересно да има и една циганска двойка за да видя с какво ще се различават от другите двойки .

ако това е извадка на българското семейство, язък за българия. единствено семейството на изобретателя и това на приморския гларус :) изглеждат читави, останалото просто е ненормална история и никой не може да ме убеди, че това е представителна извадка

Простака вижда в Бигбрадър средностатистическа извадка от Б-я, умния разбира , че целта на кастинга е на всяка цена да не е средностатистическа извадка , а хора които провокират средностатистическия българин.

кой ще го гледа този бълвоч ужас

ЗАЩО ВСЕ ОЩЕ СЕ УЧУДВАТЕ НА ТОВА,КОЕТО ВИЖДАТЕ?МНОГО РЯДКО СЕ СРЕЩАТ ХОРА С ВЪЗПИТАНИЕ И ЩОГОДЕ ИНТЕЛЕКТ.НИМА НЕ СТЕ ЗАБЕЛЯЗАЛИ ПРОСТОТИЯТА НАВСЯКЪДЕ ОКОЛО НАС,А СЕ ОЧУДВАТЕ НА ЗАПОЧВАЩАТА ПОРЕДНА?

За какви нормални семейства ревете? Дали те биха влезли в такова предаване? Това е шоу, при това доста извратено, но не би го имало, ако нямаше кой да го гледа и да им праща СМС-и! Така че, това е по желание на Негово Величество зрителя. Както и участието в този форум е по желание на форумците:).

Това предаване не съм го гледала никога, с изключение на последния ВИП, който следях чат-пат и то само заради отделни хора. Въобще не ми хваща инетереса, както и повечето предавания по бг телевизийте.

Много тъжно , мноооого!!! Каква баезработица ни е нападнала, че здрави прави хора на по 30 год. водени от тотално отчаяние и нямайки с какво да изкарват препитание се стремят към този кошмар Биг брадър. Истинска трагедия!!!

Българското семейство не е на ниво и това е ясно на всички ни ,но пък с участниците в този формат бе забит и последния пирон в ковчега ....ще го погребем тотално.Аз съм съгласна с всички преди мчен ,че институциите работещи с деца трябва да се намесят ...НЕМЕДЛЕНО !!!!

Гледах приемането на семействата в къщата и ми прилича на порно филм. Защо заради тая простотия спряхте филма любов назаем? Който иска да гледа Биг брадър да го дават в късните часове. Времето от 20 до 22 ч е за филми, за да се разтоварят хората от напрегнатия ден, а не да се натоварват с простотии. Не мога да приема и тези деца- какво ще гледат и слушат цели 3 месеца-глупости и само глупости. После нацията ни била проста, ами ние така си я възпитаваме. Къде са държавните институции?

Не знам защо у нас се счита нормално шоу и извращение да означават едно и също нещо. Искаше ми се да видя нормални семейства с нормални проблеми, да видя как се справят, да се съотнеса към тях.Вместо това - тумба изчанчени, нещастни и объркани хора, които ще стават за резил...Чух Тупарев да обяснява, че моделите на бг семействата са това, само че ги виждаме хиперболизирани.Чест казано - никъде не видях моето - и троха от него дори.А може би истината е съвсем друга - нито един нормален човек, женен или ерген, няма да се хване на тая въдица и да разреши да се гаврят с него и с нещата, които обича.

Разочарована съм от хората, които влязоха в къщата. Какви красиви жени има - жената не трябва само външно да е красива , а и душевно, а тези са срам за българките.

17godishna tva si e pedofilia...

Този формат ще бъде най-слабият. Ники Тупарев как можа да избере такива хора. Няма ли в България семейства, от които другите да се учат - стабилни и интелигентни. Вътре в къщата попаднаха все от кой по кой бит, Анжелика щяла да седи гола по 2 часа, за да и почива тялото - това как ще възпитава подрастващитото поколение, което ще я гледа?

Помия! Простотия! Толкова ли няма свестни хора в България и свестни предавания,че трябва да се излъчва подобен бълвоч. Ако видя някой в къщи да гледа този брадър ще изхвърля телевизора през балкона.

Това далече не е представителна извадка, но една солидна част от българите са точно такива типажи. Сеир ще има. Поука - надали.

Ами къде са образованите???? На работа естествено. Кой уважаващ себе си човек с престижна работа ще ходи да се занимава с простотии. Тези проститутки там и без това по цял ден лежат. И сега ще е така, а има и глупаци да им плащат. А мъжете са под всякаква критика. В България явно има наистина много комплексари

Възмутен съм от представянето за извадка на българското семейство. Формата трябва да възпитава младите хора, а не да ги учи на простотии. Ако това е съвременното българско семейство, БОГ ДА ПАЗИ БЪЛГАРИЯ, а ние да не се чудим, защо децата са ни по чужбина.

Ами нормалните бъл. семейства си останаха в къщи и да си гледат децата и най-вече за да ходят на работа! Кой човек с нормална работа може да отсъства 3 месеца?! Това не са нормалните бълг. семейства! Не го забравайте!

I tova ako sa semeistva,glavata si reja...Tva 6e e stra6na izlagaciq,no nqma da go gledam!

правите реклама в момента,спрете да коментирате тая простотия

Тая Ванеса не е ли непълнолетна.Да не е ромка?Мисля че в Булгаристан пълнолетие се смята когато си на 18 години а тя е на 17.

Който не желае да не го гледа. Стига сте плювали всички и всичко. Как така знаете какво се случва, след като твърдите, че не го гледате. Гледате и още как, но Ви е по-лесно да обиждате, или се разпознавате в някой от персонажите и това не Ви харесва - проблема си е Ваш - не ни товарете с него. А по въпроса за децата - тези деца си имат родители, които да решават как да ги отглеждат. Призовавате организациите - къде са тези организации, когато някои децата нямат какво да ядат, когато ги изнасилва собствения им баща, когато просят по улиците или са пребити до смърт - къде са ??? Така че недейте да плувате това което гледате /това си е по Ваше желание/, а мислете какво правите.

Не ми се иска да вярвам, че това са масови български семейства....Дано не е така! Биг брадър търси емоцията и конфликта в къщата...да е интересно....комерси вървят SMS-ите...това е бизнес, пари! И като гледам какви данни дават за българското семейство, и като гледам какво влезе в къщата....ясно ми е защо не върви държавата. Качествените хора с всяка година намаляват! Бог да пази българия!

Никое нормално българско семейство няма да се напъха доброволно в бардака, наречен Биг Брадър. Нормалните хора имат нормална работа, отговорности, културни интереси и занимания, свестен социален кръг - приятели и развлечения ... и не участват в подобни пошлости. Съжалявам Ники Кънчев - интелигентен мъж, който си изкарва хляба с това низко занимание. Ники, парите не са всичко.