Алисия: Сама съм!, Николета: От завист се погрознява!
"Сама съм! Нямам мъж до мен!", потвърди раздялата си с Валери Божинов фолкпевицата Алисия, цитирана от в. "168 часа".
Обратно в новинатаКоментари - Алисия: Сама съм!, Николета: От завист се погрознява! | Лайф.dir.bg
Коментари
много харесвах николета наистина,страшно е красива не мисля че е глупава.но това което прави в момента с напатки е доста долна класа .мисля че се чуства доста несигурна вув валери и се притеснява че може да се вурне при алисия.не го показваи личи си и падаш ниско.мноогоме разочарова и не само мен много твои хора които те харесвахме. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Николетка е дребна и вредна, а и не е особено слабичка, след 5-6 годинки съвсем няма да става!!! беше доста по-добре преди силикона и черната коса, наистина я харесвах с нормална кожа и бюст, беше с много нежно излъчване. Приличаше на Шърлийз Черон, а сега е.......... ужаааасссс, дявол.... Алисия е класа над нея и е доста умна жена !!! Успех Алисия и убии простака с мълчание !!!
Името е Чарлииз Тейрон. Ама за чалгарки е простено да са глупави...
абе и двете са кухи лейки.та даже и тоя Валери докога ще ни занимават с тия.
Хубави, ама прости!
Аз гледах някакво предаване, Алисчето обясняваше колко много се обичат, как дивотиите по медиите не им пречат.... Сега - хоп - друга песен.... Нямам представа каква певица е, пък и това няма никакво значение......
Алисия си свърши добре работата, сега да си издейства солидна издръжка и да си живее живота!!
Нехаресвам нито едната, нито другата. Но Николета прекалява. Какво ли неправи, за да е известна. И двете само за пари мислят. А между тях най-изгодната жертвичка- Валери. Незнам дали го бива като футболист- неразбирам, но горкия е доста простичък.
Не знам, къде живееш, но май не си видяла достатъчно жени, за да определяш така НИколета...
Де да знам...въпрос на вкус.Но наистина ми се струва страхотно красива Николета.Не я познавам,не знам колко е чела,но това в случая, а и изобщо, не ме интересува.Но,че е убийствено красива е очевиден факт.:)
И ти ли Рени? Стига с тази убийствена красота! Николета може да те убие, но не с красотата си. И на тези, които ще почнат да говорят за злоба и завист ще им кажа това вече е много изтъркана фраза. Хайде измислете нещо по-актуално. Жената е инвестирала пари във външния си вид, но това не я прави красива, а стока за продан. Лошо няма, когато всичко се измерва с пари, но не всичко е пари, Приятелю!
В България живея.Тук се чувствам добре-спокойна и щастлива. Относно Николета-наистина е шеметно красива.Не знам защо така яростно го отричате по форумите...може и да е "куха лейка",от къде да зная...Но красотата и е факт.
Рени. Мислиш ли, че някоя от тук злобеещите момичена има и наполовина визията на Николета? Не я познавам лично и не мота да кажа нищо за ума или характера и, но че е красива и секси е безспорно. И какво сте я нападнали, тя е свободна и ще бъде с когото си иска, семейството и детето на Валери са си негова отговорност. Щом той не желае да живее повече с тях, това си е негово решение. А ако обичаше Алисия и държеше на нея, не Николета, а мис свят да му се беше предложила, щеше да е напразно. Спрете да раздавате правосъдие, не мисля, че бихте допуснали някой непознат да дава оценки на живота ви, не го правете и вие.
Рени много ме разсмя!Николета и "разточителна" красавица са две напълно изключващи се понятия.Дребна на ръст,с едри черти на лицето /когато няма фотошоп разбира се/,с изключително тъпо излъчване на жена,която едва ли е прочела и една книга,с доста хирургически намеси тук и там,та ако това е разточителна красавица,повярвай ми,то всяко второ момиче трябва да е Анджелина Джоли.Дори съседката ми е по-хубава от нея,а няма пластични операции.
Абе ,тая Николета за каква се мисли?Нито е красива,нито пък умна.......доста е простоватичка горката......все някой и е виновен,а тя самата се намесва в чужди семейства.Алисия може да е чалгаджийка,но е на ниво.....доказа го!Валери изгуби много хубав човек.
милите деца, говорят си и цяла булгаря си мислят, че ги слуша .... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Тази девойка Николета нещо е изтрещяла съвсем и ми се струва, че злобее много повече от Алисия. Има нещо гнило
Колко жалка картинка! набързо забременялата чалгарка прибра парите за издръжка сега следващата се опитва и тя по същата схема да прибира със същите средства парите на футболистчето...
обратно в вакарел при пянките в хоремака и добитака. сорръ *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Ми, Валери Божинов, ако е мъж на място - сега е моментът да се намеси....каквото и да е Алисия е майка на детето му....
Страхотни събития ! Светът е притихнал, слуша и гледа в захлас поредния турски сериал!
Тази Николетка не знам какво си мисли, никой не може да бъде щаствилв за сметка на друг, който е нещастен, всичко се връща и то много скоро. Да не е толкова нахакана, защото ще си намери майстора.
преди няколко месеца, една друга красавица има одисея с благои георгиев и накрая станахме свидетели на краха на връзката им. дори тази красавица, която е приятелка на николетка, се изцепи в шоуто на слави, че била наела благоевия за временно ползване - толкова просташка изцепка в ефир...грозна работата...та, в този ред на мисли и николетка скоро може да има същата участ...умрем да видим шо ке и се случи и на нега!
Ами вие верно ли се връзвате на тия сценарии? Цялата дандания е за повдигане на интереса към Валери и Алисия (Николетка що да не намаже малко кинти и тя покрай ПР акцията), ако не се пише з атях по медиите, кой ше ги кани на участия или ще ги търси в отборите? Схемата едно към едно повтаря уж-връзката на Лияна и Благой, сега след 10 месеца очаквайте завръщането на блудния баща Валери при Алисия ( а през това време интервюта и т.н.). Ако ги няма тези ПР акции да насочват вниманието към тези хора, те минават в небитието, а проблемът им е, че хонорарите и на тримата са правопропорционални на тяхната известност. Без шум по медиите няма известност ...следвателно и парички ...затова ПР агенциите им "поспретват" малко скандалчета, че да пишат за тях.
На такива смешни хора като Николета им пожелавам да им се върне стократно това,което причиняват на хората.Доста е проста горката...а на Алисия,не че някога съм я харесвал,но й съчувствам
ТАКА СЕ ПОЛУЧАВА КОГАТО МЪЖЪТ Е ПО-МАЛЪК ОТ ЖЕНАТА. НА АЛИСИЯ Й ТРЯБВАШЕ ПО-ГОЛЯМ НА ВЪЗРАСТ МЪЖ. ВАЛЕРИ Е ОЩЕ МАЛЪК И НЕ СЕ Е НАИГРАЛ С ЖЕНИ -КАКТО ГО И ДОКАЗА !!! ДА НЕ СТАНЕ ПОСЛЕ КАТО С БЛАГОЙ, КОЙТО СЕ ВЪРНА ПРИ ХРИСТИНА -МАЙКА НА ДЕТЕТО МУ !!????
Алисия действа по схемата:ефектна визия-обещаващ млад и атрактивен партньор-веднага дете-и после живот в лукс, в най-лошия случай доживотна издръжка.Тя едва ли е изненадана от този развой.Жалко, ако го е обичала, но не ми се вярва.А Николета е арогантна.Може би ще й се върне някога.
Много добре казано, поздравления Бих добавила само, че ако Николета наистина беше такава, за каквато се представя и взема, защо досега не се омъжила за някой свободен, млад и богат мъж, а налита на обвързаните мъже, и то знаейки, че има дете... Може би защото Жоро Главата я заряза след като стана баща и се върна при майката на детето си. Наистина е жалка
Не знам коя каква е,кого и колко е обичала или обича.Но е факт,че не съм виждала по-красива жена от Николета.Не по-красива българка,а изобщо ...Страхотна е!Разточителна красавица.Със или без грим е убийствена. А Алисия...не искам да я обиждам,но е семпло момиче.Ако си свали грима със сигурност никой не би я забелязал.
Всяко 5то момиче може да изглежда по сходен начин (да не кажа същия ) ако има нейните финансови възможности...само, че голяма част от тези момичета имат и акъл :)
Разни хора - разни идеали. Много ми хареса определението "разточителна красавица", но Николета е последната жена, на която би й прилягало.
Никой не оспорва красотата на Николета.Но тя не й дава право да се гаври с хората и да проваля връзки наред.Освен това тя да не би да е без грим и корекции?И този толкова неестествен тен!
незнам как изглеждаш,ама си много зле с умствения багаж щом си мислиш,че визията е най-важното нещо в случая
"Разточителна красавица" :))) А ти си разточително глупава, изабщо знаеш ли значението на думата, която си употребила? :)))