Коментари - Адел иска рекорден хонорар за участие на сватба | life.dir.bg
назад

Адел иска рекорден хонорар за участие на сватба

Адел е поискала тлъст хонорар от 2,5 милиона британски лири за 25-минутен концерт на милионерска сватба на южноафриканска булка.

Обратно в новината

Коментари - Адел иска рекорден хонорар за участие на сватба | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Вече се е самозабравила.Много е лошо да си лаком.

Аз лично не вярвам на такива жълти клюки. Нито тя, ще бие тъпана колко пари иска, нито милионера, ще дава подобна информация. Новината си е чиста партенка.

Иска да й плащат вредни. Сигурно има непоносимост към сватби вече :)

Няма значение - тирове, мирове. Фактите са си факти.

Адел с пайетени къси панталонки и прави шпагат, пеейки Ролинг-а :D

Напротив! Като махнеш тировете остава едно нищо. Фактите са си факти. :)

Завинаги се пише слято. Пред Адел предпочитам Joss Stone. Направили са с Джеф Бек страхотен кавър на,, I put a spell on you,,.

Важното е, че вдига публиката във въздуха, с тирове, без тирове, Мадона е комерсиален продукт за пари. Ама, айде, стига за нея, темата е за друго :)

Вдига тези, които се нуждаят от този вид вдигане...Чалга:) Останалите слушат стойностни изпълнители, които не разчитат на шоуто да се чешат на сцената!

Е защо да не иска?! След като нашия самозванец Войводата, разбирай Володя Стоянов, взима за сватба при нашите условия 1500-2000лв, при неговите певчески умения и репертоар! А тя е с хиляди пъти по-класа, а и не пее по селски и цигански сбатби! Лелееее, гледахте ли го тази сутрин на гости на кафе при Гала- на нея и стана неудобно, ама нали го е поканила, искарасе втора Ванга, да го прости госпог, ама не е в ред! И какви 4 дъшери: най-голямата от първия му брак не е виждал от години и не се интересувал за нея,другата му е доведена от жена му-шаврантия, та знае ли се, разведе шофьор да и направи 2 деца, тази дето била в Милано, да бе в село около там...и там нема да я бъде, не и харесва, не е като да си на Петрич

айде стига бе дебил-пеела,меела класа,и глас,ама и гъз и то бая.Аз не желая нито да слушам нито да гледам хора които немогат да си контролират лакомията.По същатат причина не гледам и слушам чалгарките,пък били те супер красавици-по красота Пайнера ги прави класи над тази Мис Пиги,но са си чалгарки.Тази написала ли е една песен сама.Просто Господ я дарил с гласни струни и това не е причина да се изстрелва в космоса.

И аз немога да ги разбера тези чекиджии с касапски вкус,какво му харесват на това дебело и лоесто парче,дето легнало неможеш го прескочи.Един Джо Кокър може да дойде в България и да пее за далеч по-скромна сума,а тая бетер Азис противна и иска толкова.Евала на милионера,дето е отазал на тази фабрика за лайна.

Ами предполагам и на "злобния льольо" толкова му пука за това прасе.така,че не се кахъри.

Изключителна певица. Харесвам песните и ги слушам с удоволствие. Дори и да иска много пари си ги заслужава за талант като нея. Знае си цената и си я иска.

тази мазна потна буца да вземе да си контрира мустаците и вълната отдоле, че пахнет

половината англичанки са здрави , като адел, но и българите са разглезени с хубави жени това е факт

Яяяяяя виж ти тази кви хонорари си е заработвала!?