В момента Параскева Джукелова се занимава с доста проекти. "Възстановяваме спектакъла  „Мизантроп” за пловдивския фестивал „Сцена на кръстопът”,  репетираме по едно представление със страхотен актьорски състав,  то ще има премиера през декември, режисьор е Ясен Пеянков, който работи в „Театъра на Степния вълк” в  Чикаго, там играе и Джон Малкович, ходя на тренировки за „Байландо”, с Калина се опитваме да се гледаме. Тя е много добричка, слънчево дете. Прилича повече на баща си. Опитва се вече да прави първите си самостоятелни стъпки" - споделя актрисата.

Мъжът й Виктор се е завърнал от Русия, където снимаше продължението на един хитов руски филм - „Самый лучший фильм-3”. "Сега се радва на бащинството си. Докато го нямаше, бабите ми помагаха. Филмът, който снимаха в Москва беше една добра възможност за работа, при това той е в 3D формат, изработен по специална руска технология" - казва Параскева. Виктор харесал идеята за участието й в танцовото шоу "Байландо".

"От  малка съм мечтала   за танците като професия. Актриса съм и имам някаква подготовка в танците, но не е сериозна. В театъра стъпките се опростяват заради нас, не е същото. Нямам нужната физическа подготовка като професионалистите, а искам да се приближа до тях. Успоредно с това е вълнуващо да помогнеш на някой да осъществи една своя мечта."

Вижте снимки на Параскева Джукелова и семейството й >>

ИЗБРАНО