Коментари - Том пострада при каскада за ”Мисията невъзможна” | life.dir.bg
назад

Том пострада при каскада за ”Мисията невъзможна”

Том Круз пострада на снимачната площадка на "Мисията невъзможна 6" в Лондон по време на каскада

Обратно в новината

Коментари - Том пострада при каскада за ”Мисията невъзможна” | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

само да ви светна том си прави всички каскади сам.....никога не е имал каскадиор..дано да се оправи

томи с теб сме оправяи се бързо!!

Том Круз разбра, че не може да скача като Карл Люис. Разбегът беше добър като скорост, скока имаше височина, само телфера малко се позабави. Клипчето ще има повече гледания от филма :)

Къв гръб бе, очевидно си удари коляното.

Вместо горното въже, му дръпнаха задното и загуби височина и скорост.

След втората част всичко стана на боза

Важното е че Джери е жив и здрав!

Ако не бяха всичките тия въжета, които му помагат да лети сега щеше да се е размазал на плочите. Смешно и жалко е колко нереалистични каскади създават в днешното кино.

Глупендер, каскадата си е съвсем реалистична. Въжетата са само осигурителни. Каквито се ползва и в цирка при скоковете

Похвално е, че сам си изпълнява каскадите! Респект!

Това стана като Далас. Колко епизода и сезона ще има?

горе-долу си прав. ама не може да се сравнява с "мудни и добродушни", който гони "дързост и простота".

Поправка ,,Мерзост и простота"

Нищо му нема... дубъл 354