назад
Том пострада при каскада за ”Мисията невъзможна”
Том Круз пострада на снимачната площадка на "Мисията невъзможна 6" в Лондон по време на каскада
Обратно в новинатаКоментари - Том пострада при каскада за ”Мисията невъзможна” | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Ако не бяха всичките тия въжета, които му помагат да лети сега щеше да се е размазал на плочите. Смешно и жалко е колко нереалистични каскади създават в днешното кино.
горе-долу си прав. ама не може да се сравнява с "мудни и добродушни", който гони "дързост и простота".
Том Круз разбра, че не може да скача като Карл Люис. Разбегът беше добър като скорост, скока имаше височина, само телфера малко се позабави. Клипчето ще има повече гледания от филма :)
само да ви светна том си прави всички каскади сам.....никога не е имал каскадиор..дано да се оправи