Коментари - Том пострада при каскада за ”Мисията невъзможна” | life.dir.bg
назад

Том пострада при каскада за ”Мисията невъзможна”

Том Круз пострада на снимачната площадка на "Мисията невъзможна 6" в Лондон по време на каскада

Обратно в новината

Коментари - Том пострада при каскада за ”Мисията невъзможна” | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Нищо му нема... дубъл 354

Това стана като Далас. Колко епизода и сезона ще има?

Похвално е, че сам си изпълнява каскадите! Респект!

Ако не бяха всичките тия въжета, които му помагат да лети сега щеше да се е размазал на плочите. Смешно и жалко е колко нереалистични каскади създават в днешното кино.

горе-долу си прав. ама не може да се сравнява с "мудни и добродушни", който гони "дързост и простота".

Поправка ,,Мерзост и простота"

Важното е че Джери е жив и здрав!

След втората част всичко стана на боза

Вместо горното въже, му дръпнаха задното и загуби височина и скорост.

Къв гръб бе, очевидно си удари коляното.

Том Круз разбра, че не може да скача като Карл Люис. Разбегът беше добър като скорост, скока имаше височина, само телфера малко се позабави. Клипчето ще има повече гледания от филма :)

томи с теб сме оправяи се бързо!!

само да ви светна том си прави всички каскади сам.....никога не е имал каскадиор..дано да се оправи

Глупендер, каскадата си е съвсем реалистична. Въжетата са само осигурителни. Каквито се ползва и в цирка при скоковете