Сашка Васева възпя премиера
Сашка Васева продължава да произвежда „сензационни новини“.
Обратно в новинатаКоментари - Сашка Васева възпя премиера | Лайф.dir.bg
Коментари
edna ot nai golemite kurvi vuzpqla nai-golemiq bokluk i pojarnikar.ZA PURVI PUT V ISTORIQTA PREMIER POJARNIKAR, VICEPREMIER TRAVESTIT BEZ OBRAZOVANIE IZOBSHTO MINISTERSTVOTO NA GROZNICITE.
Отвратително гразната лелка Сашка дупе дава да бъде и тя сред популярните люде. Някога постигаше това с безсрамни интервюта, в които разказваше как прави и френска любов. Сега се заяде преднамерено с Нешка за да й бъде обърнато внимание. За какво ще съди Нешка? За нищо. Но ето, че влезе в колоните на СМИ-тата. Нетресе се на зрителите и читателите им. Не разбира, горката, че е осъдена от времето... Било каквото било. Сега тя не интересува никого, дори събствения си съпруг, както самата казва, пак за да привлече вниманието. Чао, лелче... Гуд бай. Поне да ставаше за нещо, ама не, не става за нищо. О ревоар...
Униформи, бичове, подчинение, фетиш. Застаряващи ... с мощни отклонения. Усмихни се и подмини.
Не Ви познавам, госпожо, но частично което гледах просто ме е срам . Вие не можете да танцувате , за пеенето ви , няма значение стилът , но един човек следва да има морал , етичност,реалистично да види къде е а не системно чрез жалки деиствия да напомня за себе си . Това е недостоино . Направете неща достоини , за да сте горди ,както и в бъдеще Вашите деца . Имах щастието да ви гледам в Горещо ,картината не бе много различна от това което показвате . Все пак сте с образование , ако липсваше да . Недостоино е да се сравнявате с хора като Робева , тя е дала много за България , тя е емблема от която много хора в бъдеще ще се учат .
Тази жена е болна. Тяма ли психиатри, които да се заемат с лечението и? Време е и медиите да спрат да ни занимават с нея и да я издигат в очите на слепите.
Не знам защо толкова й се подиграват, като се държи по-нормално поне от 3/4 от критикарите й?!!! Може да не е върхът на образованието и възпитанието, но кой от нас е ???? Хубаво, пяла някога чалга, направила кариера, омъжила се, богата е, и какво, това също не говори ли, че ума ум в главата и е използвала момента?! Та нали вашите деца и дори някои от вас са й плащали билетите за концертите и вход в заведенията?!!! Тогава?.........
лика прилика са си и двамата-може да са новата светска двойка- и по стил и обличане и маниери и по речник-все едно са от едно село :):):)
Тая...тая...няма ли да се скрие някъде в меча дупка това бездарно кошмарно подобие на жена?
Малко е позакъсняла! Където каквито журналя и хора на изкуството има не само му посвещават оди, но и му ближат задника...
opitva se milata da se izpravi pak na varha.....ama ne stava ......po dobre da se zanimava i s myzika i s dr. nesha no da ne go natraova i s tarpenie moje pak i sled vreme da se poly4i ako li ne........da se otegli s dostoinstvo i da pishe pesni za drygi.....horata im ymrazna ot skandali zrelisha......shoyta edva oceliavat.
Сашке Сашке-е-е, мислиш ли, че на средноинтелигентните хорица не им е ясно, че целия цирк беше просто ПиАр :))Един невероятно грозен, пошъл, жалък ПиАр, но ти явно си готова на най-низки дела, само и само да те канят по селските кръчми да вземеш някой лев...жалка история...жалка...
Тя , да е само тая чалгаджийка , та хубаво ама като са много.Кой ли ще го огре .На края ... да няма шампанско и сълзи
Е, нали са си лика рилика двамцата, нека се уважават. И на двамата пира се оповава на много и глупави приказки, закани и обещания, и на нула изпълнение на същитетези общания.
Ами ей ви на..като се казва. че Б.Б е чалга вие не вервате..те такива само го харесват!
АБЕ САШКЕ СКРИЙ СЕ БЕ ! НЕ СТАВАШ ЗА НИЩО БЕ ЖЕНА ! НЕ ТИ ЛИ Е НЕУДОБНО ПОНЕ ОТ ДЕЦАТА !!!
Какво очаквате от едноклетъчно? Цомбеста селянка с претенции за известност. Толкова си вярва ,че чак натъжава.
ами те.... много чалгаджийки се натискат не само Сашка :) кой ли, ще го огреее.....накрая да няма шампански и сълзи
ами те.... много чалгаджийки се натискат не само Сашка :) кой ли, ще го огреее.....накрая да няма шампански и сълзи
ами те.... много чалгаджийки се натискат не само Сашка :) кой ли, ще го огреее.....накрая да няма шампански и сълзи
ами те.... много чалгаджийки се натискат не само Сашка :) кой ли, ще го огреее.....накрая да няма шампански и сълзи
ами те.... много чалгаджийки се натискат не само Сашка :) кой ли, ще го огреее.....накрая да няма шампански и сълзи
ами те.... много чалгаджийки се натискат не само Сашка :) кой ли, ще го огреее.....накрая да няма шампански и сълзи
ами те.... много чалгаджийки се натискат не само Сашка :) кой ли, ще го огреее.....накрая да няма шампански и сълзи
ами те.... много чалгаджийки се натискат не само Сашка :) кой ли, ще го огреее.....накрая да няма шампански и сълзи
Да се смееш ли, да плачеш ли! Всеки има право да бъде луд, проблемът е ако това постоянно се ракламира из разните медии като нормално. Имам предвид чалгата, гейството, ку..ското поведение, слагането от всякакъв тип... Тъп мат'риал и т'ва е!
Сашке... къде е Мерилин, къде си ти... Само може да си МЕЧТАЕШ за тази класа, стил, и елегантност, женственост и красота, която Мерилин имаше...а ти имаш само селското излъчване, излагацията, и не на последно място - жълтите ти зъбки... Не било пртепратка към Мерилин??? Господин PR, на това ли осланяваш успеха си?? Мислейки че ние, хората сме наистина паднали от Марс?? И какво значи нейното Творчески усет?? Творчески усет имат Бетовен, Шекспир, Павароти, итн, но левовете в марки и не мога да те забравя Иване наричаш Творчески усет??? Явно верно ни имате за овчици на зеленото пасбище... Ето затова не слушам чалгия, простотия до шия...