Сашка Васева възпя премиера
Сашка Васева продължава да произвежда „сензационни новини“.
Обратно в новинатаКоментари - Сашка Васева възпя премиера | Лайф.dir.bg
Коментари
Хаха вижте на какво бабе е заприличала....Творч усет? явно дотам и стигат възможнотите-да копира. Куха лейка, че и грозна.
Обръщам се с молба към психиатрите да погледнат на госпожата като на пациент/ако не работят Про боно,ще съберем пари/
tazi sa6ka nito moje da igrae nito da pee....prava e ne6ka robeva , da sedi v k16ti i da si gleda decata.
Боже пази България от тази напаст Дупнишка простакела .Явно какъвто е премиера такива са му клакьорите.Селяндурщ до шия
Едно не разбирам-как изобщо се намират хора,които да се занимават с това музикално и човешко недоразумение-Сашка Васева.
Браво, Сашке,браво ! Сега и Ахмед Доган да възпееш,та дано да привлечеш внимание върху бедната си личност !
прибирай се в краварника, мууууу. как може да се дава сцена на този ходещ бифтек, мууууу.
Васко, докато медиите не престанат да ни занимават с нея и с всички останали чалга-кранти, отърване няма :-( ...
Сашкеее стига с тая простотия ,то бива да се се излага човек , ама ти яко се издъни .Голям позор , поне малко се засрами от децата и мъжа си , сигурно не му е лесно да живее с проста жена. Бегай да пасеш козите и гъските.
Нека пее! Двамата са си лика прилика. Великата певица от давна е свикнала да пее за (и на) мутри.
zakakvo ia izvadiha ot naftalina taia piknia mirizliva? dobre se beshe skrila v kuchi guz .deiba neinata mama
Толкова тъпа жена не съм срещал до сега ! Ти я плюеш , тя се вадва на рейтинга !Защо си мисли , че още някой я харесва ?
Сашке... къде е Мерилин, къде си ти... Само може да си МЕЧТАЕШ за тази класа, стил, и елегантност, женственост и красота, която Мерилин имаше...а ти имаш само селското излъчване, излагацията, и не на последно място - жълтите ти зъбки... Не било пртепратка към Мерилин??? Господин PR, на това ли осланяваш успеха си?? Мислейки че ние, хората сме наистина паднали от Марс?? И какво значи нейното Творчески усет?? Творчески усет имат Бетовен, Шекспир, Павароти, итн, но левовете в марки и не мога да те забравя Иване наричаш Творчески усет??? Явно верно ни имате за овчици на зеленото пасбище... Ето затова не слушам чалгия, простотия до шия...
Да се смееш ли, да плачеш ли! Всеки има право да бъде луд, проблемът е ако това постоянно се ракламира из разните медии като нормално. Имам предвид чалгата, гейството, ку..ското поведение, слагането от всякакъв тип... Тъп мат'риал и т'ва е!
ами те.... много чалгаджийки се натискат не само Сашка :) кой ли, ще го огреее.....накрая да няма шампански и сълзи
ами те.... много чалгаджийки се натискат не само Сашка :) кой ли, ще го огреее.....накрая да няма шампански и сълзи
ами те.... много чалгаджийки се натискат не само Сашка :) кой ли, ще го огреее.....накрая да няма шампански и сълзи