Лияна посрещна Благо на летището с ”Обичам те”
С ултра секси потниче и къси панталонки, решени в бяло – така накипрена фолк-дивата Лияна пристигна на летище "София" за да посрещне любимия си Благой Георгиев при завръщането му от ЮАР, където българският национален отбор по футбол изигра контрола с домакина на Мондиал 2010.
Обратно в новинатаКоментари - Лияна посрещна Благо на летището с ”Обичам те” | Лайф.dir.bg
Коментари
Тази само на мен ли ми прилича на плашило в лицето? НЕ знам какво й е хубавото, особено с тази огромна плитка прилича на баба Яга.
Какво да се очаква от един прост футболист, освен да се бие с репортери, да зареже бременна жена. А пък тази жена, Лияна, какво му харесва от всичките тия неща ?
вижте снимката на тази "красавица" публикувана днес във в. "Стандарт"! Не ми се беше случвало да видя по-кльощаво и по-грозно подобие на жена. Е ако това е символа на българската женска хубост, здраве му кажи. Тази женица ако не е гримирана и снимана отдалече е направо грозница!
Тази мадама цял живот мъкне някакво проклятие за мъжете който са с нея.Първият и мъж го застреляха втория го набутаха за дълго в панделата.Интересно кво ли ще се случи с тоя Блажко.Или то май вече му се случи. Иначе няма лошо да правят либоф младите.
Ами ако този Благо беше съвсем обикновенно момче дали фолкаджийката щеше да му обърне внимание а???
не одобрявам поведението на лиана, но не мога да разбера защо всички обвиняват само нея. истинският виновник е този самовлюбен и малоумен футболист. отговорността към христина и детето са само негови. ако не е лиана, ще е лилана, ивана и т.н. и все пак да бъдем честни: лиана е много красива, със или без пластични операции и фотошоп.
към ver4elove Kaк може да сте толкова неграмотни.Моля Ви научете се да пишете правилно!!! Правите елементарни грешки-сарце,савест,неврастно,сапруга.Срамота!!!
ГОЛЯМА НАГЛОСТ! ГРОЗНА И НАХАЛНА Е ТАЗИ ЛИЯНА,КАК НЯМА СРАМ И ПРОДЪЛЖАВА ДА ТРЪБИ НАВСЯКЪДЕ КОЛКО СЕ ОБИЧАТ С БЛАГОЙ. ДАНО ДА Я ОСТАВИ ЗАРАДИ ДРУГА КАКТО ТОЙ ОСТАВИ ТОВА ПРИЯТНО И СКРОМНО МОМИЧЕ ХРИСТИНА.НО КАКВО МОЖЕ ДА СЕ ОЧАКВА ОТ ЕДНА КУРВАИ МАТЕРИАЛНА ЖЕНА КАТО ЛИЯНА?
тази, е като излязла от аватар! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
не мога да рсзбера как има такива хора като тази Лиана. С каква савест тя живее и спи спокойно като знае че е отделила едно неврастно дете от баща му и една майка от сапруга. Изобщо има ли сарце, за да дава интервюта, не я ли е срам, не изпитва ли малко вина?
Не сте лу чували случайно, че в българския език има буква Ъ?
Неграмотните се множат като зайци. Ужас! Един речник струва 20-30лв., а има и такива он лайн за без пари. Моля Ви, снабдете се с речник! Спешно е!
Как ще отделят толкова пари за речник - та за тази сума ще си купуват лъскави списания ,на страниците ,на които се кипрят фолк изпълнителки ! `
Защо не напишете за изцепките на Благо и дебловратия роднина на Николай Михайлов? Как се псуват репортери и се изтриват снимки. Все пак сте в една гилдия.
Дали някой "журналист" ще се сети да я попита какво очаква от мъж, който е способен да изостави още нероденото си дете...
Изумена съм от тая наглост, безочие и злоба.Станалото станало. Никой не е застрахован. Ама да си мълчи поне беееееее. Тръгнала по всички медии да тръби колко се обичат колко е щастлива.Само за това заслужава и нея да я зарежат бременна. Не за друго
не се гради истинска любов на чуждото нещастие,скъпа ми лияна.дано съдбата на хриси не я сполети на твоето собствено дете,че тогава да не ревнеш.да знаеш,че на този свят има ВЪЗМЕЗДИЕ.запомни го!!!