Веси от ”Столичани в повече” с бебе на парти
Певицата Веси Попова, позната като чаровната секретарка Деси от “Столичани в повече”, изглежда зашеметяващо по бански в новия си клип с диджей Mascota.
Веси прекъсна участието си в сериала "Столичани в повече", тъй като беше бременна с първия си син Никола. Малкият вече е на 8 месеца и за това кратко време Веси е успяла напълно да възстанови фигурата си. Всички присъстващи на премиерата на “Under My Skin” бяха впечатлени от визията на певицата.
Малкият син на Веси и татко му, моделът и бизнесмен Александър Беседин, също присъстваха на представянето на “Under My Skin”. Вижте снимки на щастливото семейство >>