Джей Зи към принц Уилям: Весела Коледа
Бионсе и Джей Зи се срещнаха с принц Уилям и съпругата му Кейт Мидълтън по време на вчерашния баскетболен мач между Кливланд Кавалиърс и Бруклин Нетс в Ню Йорк.
По време на краткия си разговор те говорили за пътуването на Уилям и Кейт до САЩ и взаимно си разменили пожелания за празниците. Източник, станал свидетел на срещата, разкри пред "Пийпъл", че Джей Зи е пожелал на Уилям "Весела Коледа".