Най-зле облечените на ”Златен глобус”
Модните критици бяха раздвоени в оценката си за тоалетите от наградите "Златен глобус". Така в класациите за най-зле облечени попаднаха и уважавани модни икони.
Вижте най-зле облечените >>
Реджина Кинг също бе последвала модните тенденции - в златист металик. Тя обаче блестеше дори повече от самата статуетка "Златен глобус". А комбинацията на роклята с бяла пелерина беше странно сюрреалистична.
Фирмата "Александър Маккуин" сякаш бе увила около Руни Мара парцали в телесен цвят. А голямото цвете от "Марк Джейкъбс" на рамото на Маги Джиленхол просто не пасваше на яркорозовото й червило.
Всички рокли >>
Лео и Гага >>
Звездните селфита >>
Наградените >>
Лошо впечатление направиха още Ева Лонгория, Лесли Ман, Аманда Пийт, Сара Хей и Трейси Едмъндс.